Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Jojo jediný štěstí, že běžely jak běžely.  To jedno velký jsem jen líznul naštěstí, odnesl to jen nárazník a vodící lišta nárazníku. Takže dočasně poskládané a nový už čeká na lak. ;) co jsem postrácel jsem posbíral. Jinak to odneslo 8 selat na místě a jedno velký se chvíli klepalo na silnici a pak uteklo

31284068_10209286620041456_1958839961281101824_n.jpg

Odkaz ke komentáři
V 6. 5. 2018 at 20:30, JardaFuxa napsal:

Vím Jak ti je. Já trefil malý podsvinče Trafikem přimo na prostředek auta v cca 130km/h mi vyběhlo pod svodidlama z přivaděče. Užasnej zážitek 250 km od domova a o půlnoci. Dvě hodiny jsme čekali na odtah a pak čtyři hodiny cesta. Už nikdy víc 

Upraveno uživatelem Mirouch76
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...