Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Jela za mnou nějaká tmavá Octavka a zdálo se mi, že tam řidič něco dělá místo aby se věnoval řízení :lool:, ale jenom jsem mrknul do zrcátka. Pak pokračovala na Hrabůvku a já jsem se točil u hřbitova. Je to tak?

Už jsem vrazil do erárního foťáku baterky a odpoledne jde do auta :angry:

Upraveno uživatelem sisin
Odkaz ke komentáři

Všiml jsem si za mnou tmavé Octavky už u ČEZ arény hned za podhloubím, aspoň myslím že byla tmavá(modrá?). Ani netuším jestli to byla I nebo II. Ale vůbec mě nenapadlo, že bych mohl být odhalen!!! :wallbash: Měl jsi bliknout. Sice bych asi brblal a manželce řekl, že tomu za mnou asi jebe, ale za křižovatkou už bych určitě hledal nálepku.

Upraveno uživatelem sisin
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

to záleží, jak jsi zdatnej ve skrývání se na silnici :lol: každopadně počítej s tím, že já tě tam neodhalím, to jen aby jsi semnou případně nepočítal :D

každopádně, mne za mojí existenci v OC potkal zatím jen Jarda (rolbař) a to ještě v Německu a den před tím jsem byl u něj na dodělávku vyhřívání a Face climatronicu :palec:

Odkaz ke komentáři

Dneska kolem 14.45 jsem Ostravě Výškovicích směrem na Starou Bělou předjel červenou dvojkovou Octavku s vozíkem. SPZ jsem nestihl zaregistrovat, ale měl v hlavních světlech led pásky, černou střechu a nálepku v levém spodním rohu na zadním okně.

Přizná se někdo?

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...