Přejít na obsah

Fekiho greenlinovka


Doporučené příspěvky

musim zaklopat ale zatial je to ok, akurat idem objednat olej a filter, najblizsie to vymenim :) bude nasledovat vymena kabinoveho a vzduchaca, ktore uz mam kupene, a potom kontrola a doplnenie klimy :) no a potom asi budem moct riesit tie tlmice... na skodadiely maju teraz akciu na tlmice na 164eur za vsetky 4, no ci by pasovali, neviem ci mam rovnake...

 

kolko veci je vlastne vzadu? resp coby vysla taka mala generalka napravy? a pruziny myslis silnejsie? alebo len nove, aby neboli vytahane? moja tiez klesa, ale myslel som ze je to vlastnost :) napr dneska sa zas tahal bager, tak sedela pekne :D

Odkaz ke komentáři

u mna by to v kombinacii s nightbreakermi asi vyzeralo hrozne, na druhu stranu v obrysovkach mam tiez ledky, mozno by sa to dalo prekusnut, kto vie... myslim ze by sme mali zamierit ale do ineho vlakna :) alebo otazku smerovat napr priamo na igora :) kabliky upravis podla potreby :)

Odkaz ke komentáři

Tak ani v mých světlech by to nebylo 100%, ale ty mé Xenesysy už by toho snesly asi více :)

Zatím to není moc podstatné, teprve v dubnu se konečně trošku finančně otřepu, protože poslední 2 měsíce jsou docela krizové a až pak mohu pokračovat s hovadinami na auto. Poněvadž ale v pátek jedu přezout, co nejdříve bych rád nabarvil třmeny, proto bude duben asi spíše v duchu malých úprav :)

Odkaz ke komentáři

asi prasnejsie prostredie :D :D ono nedam ruku do ohna ze bol pred 30k meneny, nakolko som pri tom nebol, no bol tam otec ked sa vraj menili vsetky filtre a rozvody, vratane palivaku, mozno ho nemenili ak bol vtedy ,,ako novy" ... ale nemyslim to ako odrb, mechanik je znamy, takze mozno ho fotrik nedal menit :) ale odvtedy ratam vsetok servis.... samozrejme este na jednu vymenu oleja som bol...

 

ten drziak na olejovy filter stoji cca 23e, nie malo :/ snad este nieco zbijem, dnes som ho len objednal a zajtra idem pon, auto mi stoji rozobrate na dvore... ale nikto netusi ako sa to mohlo stat? a kde su teraz tie plastove ulomky??

Odkaz ke komentáři

ja som to urcite nezlomil... uz som to takto vybral, zlomene je to davno, vidno to na spojoch a chybaju kusky plastu ked som to k sebe prikladal... jedine, ze to zlomil ten nas mechanik pri skladani, no co viem tak ma dobru robotu, este som bol aj pri aute, ocumoval som ako menit olej... :)

Odkaz ke komentáři

zrejme viem kde bol problem... mali sme s otcom aj problem to nasadit z5, tak aby sa nestalo to iste...na filstri sme museli vyrezat trosku vecsi otvor, aby mal filter kam sadnut, kedze ten filc na filtri prekryval dosadaciu hranu, ktora bola zapustena... keby to nevyrezeme, tak mam pocit ze pri pritahovani sa stane zas to iste... bez toho ten filter nechcel sadnut, sice ta spodna hrana mi prisla vcelku ostra, ale nemam pocit, ze by sa pretlacila cez ten hruby filc :unsure: takze na 95% vinu hadzem na mechanila ze to zlomil pri predchodzej vymene oleja... ved stacilo zobrat za golu a pritiahnut a ono by to pekne puklo, ak to nasadil zle...

 

 

fakt sa s tymto nikto nestretol?

Odkaz ke komentáři

vyzeral rovnako ako ten predchadzajuci ktory to zlomil :D ale minule mechanikovi doniesol chlapil filter tiez presne pre mna, ako jedinu vec v donaske... a ja som objednaval od firmy presne podla typu motora, a na pohlad vyzera tak ako ten z linku... prakticky sme museli orezat tu bielu cast, ktoru vidno aj na fotke... ale ak teraz rozmyslam, ze ak filter dobre dosadne do matice, tak ho tlaci matica voci tej spodnej hrane velkou plochou, nie tym kolikom ktory je v strede filtra... takze mozno sme spravili blbost a teraz ta spodna hrana nebude tesnit? :wallbash: mozno bol vtedy len naopak a preto to rachlo...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...