Přejít na obsah

Fekiho greenlinovka


Doporučené příspěvky

:D to je blazon... tak zrejme ma ta vymena spojky neminie... v lete uvaujem o vylete do prahy, tak by som tam nechcel niekde ostat... viete aspon nejaku pribliznu cenu? mam tam vlastne dvojhmotu? potrebujem menit aj zotrvacnik? ci staci len lamela a pritlacak?

 

cize napriklad toto? prave vo vypredaji... http://www.autoplus-...ctavia-tdi.html

 

edit: ta sada nebude pre mna... pre 1.6stku tam pisu iba polo, zle som to pozrel

Odkaz ke komentáři

tak dneska prezute, no neviem, tie disky vyzerali na zemi asi lepsie ako obute smile.gif alebo aspon na octavku mi to vobec nepasuje... ked sa nastvem tak ich buduci rok dam z vnutra strieknut ciernou... a mozno to bude zaujimavejsie...

 

 

ale pozitivne je to, ze auto mi pride odost pohodlnejsie, kedze neskace ako hlupa opica hore dole na kazdom kopceku jak na 15stkach

 

dalsie pozitivum je ze sa mi podarilo nakodovat corner, odblokovat kolumba a nastavit si manualny(nemam senzor) comming home na hmlovky( ajked nemam pocit ze to v buducnosti vyuzijem). nepodarilo sa mi nakodovat pretacanie ruciciek, nejako som to tam nenasiel rolleyes.gif

 

 

 

+ mam mensi problem, zrazaju sa mi 5te dvere so zadnym naraznikom, na dverach sa uz olupuje farba, a naraznik je oskrabany, rozmyslam, ze ci ho to tazne zariadenie nejak nemohlo vytlacit vyssie... alebo ? pomohlo by nejake nastavenie? neviem co sa mohlo ponut... dvere sa zamykaju v poriadku... co s tym? sad.gif samozrejme sa uz mozem pozriet po opravnej sade na lak... uz je tych skrabancov viac a na tieto dvere ani neviem ci by to este vobec pomohlo, je to po celej dlzke... idem to nafotit...

post-24561-0-98206000-1366045730_thumb.jpg

post-24561-0-71663100-1366045743_thumb.jpg

post-24561-0-66954400-1366045756_thumb.jpg

post-24561-0-51737600-1366045770_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

dakujem za pochvalu

znaky urcite, ved na prednom uz nie je ani ta priehladna krycia vrstva a ledky by sa mi pacili tiez, ale casom :) teraz budem asi kupovat osram nighbreaker do hlavnych svetiel, za mesiac bude treba menit olej v motore a tak dookola...hlavne musi jazdit, vzhlad je az na druhom mieste :) V lete potom musim kupit cosi na umyvanie/lestenie/voskovanie co zhltne kopu prachov, lebo nazivo vyzera o dost horsie, cela doskrabana, tak to musim dat trosku viac dokopy palec.gif len na vela miestach to je uz na opravnu sadu, musim sa popytat ako na to :) ci sa to da vylestit aj rucne bez lesticky

 

 

 

uvazoval som o draconisoch tuna z fora, akurat ze som potreboval fakturu, takze od pana odtialto som ich nemohol zobrat, a za novy original by som sa nedoplatil rolleyes.gif no co uz, zatial to bude takto, mozno sa mi zapacia ... 17stky som nejak ani nechcel, bal som sa ze by to bolo velmi tvrde, a zaroven je tam aj dost cenovy skok :)

 

prikladam fotky z fotaku, su trosku upravene, kedze bolo uz pritmie, ale aj na povodnych sa nejak prehnane leskla... vidno tam ja tie piate dvere a orypany naraznik...

post-24561-0-94715400-1366048727_thumb.jpg

post-24561-0-98486200-1366048732_thumb.jpg

post-24561-0-96587200-1366048736_thumb.jpg

post-24561-0-28381600-1366048743_thumb.jpg

post-24561-0-17370600-1366048749_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Hm, je to teda dost odrete :(

 

17stky som nejak ani nechcel, bal som sa ze by to bolo velmi tvrde, a zaroven je tam aj dost cenovy skok :)

No ja musim povedat, ze oproti 15" to teda o moc tvrdsie nie je, co sa sam divim...a to jazdim prevazne po bratislavskych cestach. Ano, cenovy skok je tam trosku vacsi...zial :(

 

Ale ako teraz na to pozeram, tak to nevyzera az tak zle, no pristali by jej rozmerovo vacsie hliniky :wub: ;)

Odkaz ke komentáři

mas ju peknu ;) co sa tyka tych diskov nevyzeraju najhorsie no vedel by som si ju predstavit aj na inych :palec: a nad tvrdostou na 17 palcovych kolach suhlasim s kyselinkom ja som tiez presiel z 15 na 17 a velky rozdiel v tom zatial nepozorujem az som praveze milo prekvapeny :palec: a tie 5te dvere to vyzera az na reklamaciu ked ti montovali tazne mas ho pod naraznikom alebo rezali do narazniku?? lebo to nemoze az tak driet o seba :wallbash:

Odkaz ke komentáři

no oni sa pytali otca ci to maju vyzerat alebo len ohnut, tak je to ohnute... neviem praveze kde ten naraznik drzi, ci je mozne aby ho to tazne odtlacalo az tolko... alebo mohli spadnut dvere nizsie? zamykaju a odomykaju sa stale bez zmeny, a bez problemov...

 

 

a jasne ze by jej cosi vecsie pristalo, no zatial to staci palec.gif mozno za nejaku dlhu dobu ked uz nebudem mat kam davat peniaze :D ale uz ajtak je to velka zmena, hlavne co sa tyka vlastnosti... normalne som prekvapeny, ze pocujem aj ako pracuje pruzenie/tlmice ked skocim do diery alebo na nejaky hrbol, predtym som si tie zvuky nikdy nevsimol, zrejme vecsinu nerovnosti poberali pneumatiky alebo co... no fakt som si pripadal strasne uskakany na tych 15stkach, to fakt nebolo ani pohodlne, lebo clovek lietal po celom aute...a to som mal winter contacty, ziadnu blbost...

 

a teiz cim viac na tie fotky pozeram, tak tym viac sa mi zacinaju pacit rolleyes.gif

 

ps : fakt nie je takato nabliskana jak vyzera rolleyes.gif a z vnutra je to este horsie...

post-24561-0-23578300-1366055233_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

v nedelu som bol v mycke, a vcera som dosiel po skole k auto a mal som tam spravenu perlet z prachu :D vedla opravovali cestu... :D

 

inak to budem opravovat asi nejakym takymto sposobom... teda samozrejme az ked sa mi to nebude dotykat...

 

bud nerezom, ale ta lista na naraznik mi uz pride prehnana... a pozeram ze ta spodna lista uz ani nejde tak daleko ako ta plastova... takze nic znej asi

http://www.obautodil...z-id:3764.eshop

http://www.obautodil...d-id:3765.eshop

 

 

alebo chromovu listicku a plastovu krytku na naraznik ... len ta cena za tie listy je uchvatna...

http://www.obautodil...a-id:2811.eshop

http://www.obautodil...ny-id:935.eshop

Odkaz ke komentáři

dneska som sa previezol prvykrat po tme s cornerom, a on je naozaj aj uzitocny, nie len na paradu palec.gif

 

 

inak cistil som sosovku svetla, vysledok je podla mna perfektny, ajked z vnutra je este trosku zapackana ale nie je takato zlta ako druhe svetlo, budem to musiet skusit este raz, alebo sa v lete nastvem a rozrezem zadok svetla, aby som tu sosovku mohol pekne vybrat von a vycistit. Inak praca to rozobrat a zlozit je tak 10minut, cistenie je na dlhsie troska. (vybrat svetlo, vybrat ziarovku, odsrubovat 3 torxy ktore drzia sosovku, pootocit sosovku, a vybrat tak ako tam v teme prikladam fotky, viac to nejde no :D )

 

http://forum.octavia...1

 

prikladam fotku aj sem cool.gif lave svetlo je vycistene, prave nie.

post-24561-0-83565000-1366407623_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

zas tusim na autobazarfore bola tema na tento motor, a tabulkovo sa vraj vzduchac ma menit az po 90tisic km spolu z palivovym?? trosku prestrelene cislo hadam... no ajtak si myslim ze zas by este neico vydrzat mohol, najblizsie sa na neho pozriet, pripadne ho trosku prefuknem kompresorom :D

 

vsetky filtre boli vymenene za nove, pri vymene rozdovov pred tymi 15tisic km

Odkaz ke komentáři

dakujem, nakolko ten vzduchac bude mat 15k, tak ho este nebudem menit rolleyes.gif

 

ja som mal nightbreakery na felicii a to bol poriadny rozdiel, tak im zostanem verny, a kedze mam denne svietenie tak by mohli uz aj cosi vydrzat, snad :) philipsky mi pridu drahe, ale urcite su tiez super palec.gif

 

inak rozdiel medzi vycistenou sosovkou a nevycistenou vidno dokonca aj za jazdy na asfalte, lave svetlo je odost belsie cool.gif

 

a olej v prevodovke je naozaj dozivotna napln? niekde som cital ze su to kecy a ze je to fakt dobre raz za cas vymenit...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

prave teraz som menil trisku zadneho ostrekovaca... a stale mi strieka na zadne sklo iba jeden rovny prud, vodu vobec nerozstrekuje... kde by mohla byt chyba? alebo to ma nebodaj striekat takto? wallbash.gif napada mi ze by cerpadielko mohlo davat nizky tlak, ale mam pocit ze ta voda leti von pod dost velkym tlakom...

 

 

 

k tomu, mam na 3tom brzdovom svetle zle tesnenie, zatekalo mi do dveri, a okolo laveho osvetlenie spz mi sa mi zacala olupovat farba a hrdzaviet... tie dvere cim dalej tym viac su zrele na celolak wallbash.gif skusil som to zatial provizorne zalepit silikonom, no este aj ten ma stval kedze v spicke tuby bol zatvrdnuty, tak nedal vytlacit pekne von...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...