Přejít na obsah

Ketysova černá Elegance


Doporučené příspěvky

Tak dneska mě čekal odtah :wallbash:

auto nešlo nastartovat, kontrolky svítí, blíká ta žlutá (imobilizér?) a nejde to jakoby snad ani otočit do polohy pro nastartování ... po vytáhnutí klíče furt kontorlky svítí ... jde veškerá elektrika, stahování oken atd.

Zamknout přes alarm centrál to nešlo, naštěstí nemám zaslepený zámek u 5. dveří, tak tudy jsem to aspoň dokázal zamknout ...

Odkaz ke komentáři

Protože nejsem doma :wallbash: a auto bylo nepojízdné, takže odtah na náklady pojištovny do škodovky no, kord kdybych to nechal odvezt nekam jinam, tak bych to měl ještě komplikovany se tam dostat, takto to mám tady od sebe kilometr pěšky od nádraží :palec:

Upraveno uživatelem ketys
Odkaz ke komentáři

Tak snad se poštěstí a budou 8x18 ET38, to by mohlo být v pohodě a nikde by to dřít snad nemělo :-) Nebude vadit to ET38? Aby to nebylo moc zapuštěný, i když rozdíl mezi 35 a 38 není tak markantní...

Upraveno uživatelem ketys
Odkaz ke komentáři

Tak to nedopadne, v TUV k těm kolum Octavka neni, takže ofiko dovozce TL nevystaví a ET38 je tak atypický, že mi nedokázal jinej eshop najít TL bez KBA ani k jiným diskům :angry: Ale co, tak zajedem o prazdninách za ušetřený peníze k Funovi :rolleyes: Stejně mám ještě skoro nový gumy na tomto, kola koupím v zimě ...

Odkaz ke komentáři

Našel jsem 3 roky staré fotky z úplně prvního mytí, když jsem si to tehdá kdysi dovezl :rolleyes:

 

17042010413.jpg17042010414.jpg17042010412.jpg

 

No a tady nějaké zimní ještě :-P Dneska proběhla očistka interiéru Vol. 1, zítra musím vygruntovat zbývající sedačky ... přijel jsem pozdě a nestihl jsem to :angry:

 

030420111109.jpg030420111110.jpg

 

Další fotky brzy! Jak to vevnitř uklidím, tak vyfotím ten svůj béžovej obývák a chystám se do lakovny, tak to vyfotím znova i z venku ... zádní nárazník je jetej a přemýšlím, mám dát do laku i lišty?

A ještě mám dotaz, kde sehnat barvu na brzdiče, chtěl bych nějakou takovou: link

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dorazil ze školy domů a už na mě čekala hezky nachystaná, rovnou z lakovny :-) Opravili mi tam všechnu rez + nejaky rezistin, nalakovali, vše co bylo třeba, opravili prahy, na které ty octávky díky tem super heverům nebo nešikovným servisákům trpí a nakonec křídlo z O2 RS :prcprc:

Foceno dneska v děšti kalkulačkou, takže sorry za kvalitu :-(

 

120120081559.jpg120120081556.jpg120120081557.jpg120120081558.jpg

 

A chybí mi tu foto interiéru, takže tady (+ něco navíc, co čeká zatím ukryto :lol: )

 

120120081561.jpg120120081562.jpg050120081553.jpg

Odkaz ke komentáři

Chlapi potřebuju poradit. Mám vyměnit homokineťáky, ale radši bych si je koupil sám než dávat za origo skoro 4k. Jak to tam je, jsou 2? Levý a pravý? Já jsem u Jeldy našel levy od firmy SPIDAN, ale pravý tam stejné značky nejni, tak jak to je?

 

http://www.cc-autodily.cz/kloub-vnitrni-levy-2

Upraveno uživatelem ketys
Odkaz ke komentáři

Skutečná hodnota je 245t km (přepočteno na aktuální stav). Majitel před prodejem stočil o 60 tisíc. No, naštěstí to na ten motor ještě není tak moc :-) Já jsem to celou dobu stejně tak nějak tušil, ale nevěděl jsem kolik. Vyšlo to na bezmála 4 stovky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...