Přejít na obsah

volant z OIII do OII


Doporučené příspěvky

všichni startujeme věštecké koule...

 

Hele co říká diagnostika?

 

Jinak tady došlo k omylu, původní volant byl předFL a teĎ tam máš FL... A pokud by jsi hledal, tak víš, že na to je potřeba i jiná podvolantovka s indexem CH!

 

Proč nejde páčka PP ale nevím...

 

A dále, jsi ve špatném vláknu!

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Klaním se o veliký! Takže zítra mě čeká totální revize... jestli nepůjdou ty tlačítka... tak budu ale tak nas....

 

1426 - Controls in Steering Wheel (E221): No Signal/Communication Possible Causes
  • Steering Column Control Module Supply Voltage insufficient - že by přechoďáček po cestě?
  • Fuse(s) faulty - stěrače stírají, takže tudy šťáva teče
  • Wiring/Connectors from/to Steering Wheel Controls faulty - airbag chybu nehází

Zkontroloval jsem všech 8 pinů kroužku volantu, takže propojení je ok, zkontroloval jsem si zapojení svazečku, tady není co poplést... Takže buď to vůbec nejde z podvolantovky, nebo jsou v čudu tlačidla :/

Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři

Takže laborování den druhý...

 

Volant pořád na místě, tlačítka jsem vyndal a zkoušel mrmlat s konektorem na straně tlačítek a pak i na straně volantu... a s chybou E221 se objevila nová potvora...

 

2 Faults Found:
01426 - Controls in Steering Wheel (E221)
004 - No Signal/Communication
02071 - Local Databus
014 - Defective
Osobně jsem při vracení kroužku propípal všech 8 kontaktů, jestli jsem nepřetrhnul pásky, tady bylo vše ok... Pokud vrátím starý kabel volantu, tak po překódování klakson troubí a fungují všechny páčky... Airbag fungoval vždy.
Podvolantovka je použítá, volant měl být nový... no budu muset odprosit někoho s FL tlačítky a ozkoušet kde je chyba
Upraveno uživatelem ka_r_los
Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

 

Takže laborování den druhý...

 

Volant pořád na místě, tlačítka jsem vyndal a zkoušel mrmlat s konektorem na straně tlačítek a pak i na straně volantu... a s chybou E221 se objevila nová potvora...

 

2 Faults Found:
01426 - Controls in Steering Wheel (E221)
004 - No Signal/Communication
02071 - Local Databus
014 - Defective
Osobně jsem při vracení kroužku propípal všech 8 kontaktů, jestli jsem nepřetrhnul pásky, tady bylo vše ok... Pokud vrátím starý kabel volantu, tak po překódování klakson troubí a fungují všechny páčky... Airbag fungoval vždy.
Podvolantovka je použítá, volant měl být nový... no budu muset odprosit někoho s FL tlačítky a ozkoušet kde je chyba

 

 

 

Dobry den ka_r_los,

 

Vidim ze tiez sa trapis s mf volantom. Mozes my povedat, prosim ta, ako si pochodil s chybou ‘02071 - Local Databus, 014 – Defective’? Kde bol problem?

 

Velka vdaka za odpoved.

S pozdravom

bruner

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Som tu s toho celého troška zmätený.

 

Mam OII RS facelift mr2009. Mam multifunkčný volant z riadenim F1.

 

Chcem kúpiť volant zo SupaII fl samozrejme s padlami pod volnatom. Stačí mi to do mojej OII len nahodit a naprogramovať cez PC?? Alebo potrebujem menit napriklad podvolantovku?? Naozaj dakujem za každú odpoveď

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...