Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tak to se dá, a hlavně pro klid duše je to dobré.

 

Ten nájezd nic moc :D to máš jako víkendovku, ne?

 

Dnes jsem dal do pucu, náš nový přírůstek, mladšího bráchu toho tvého, taky šedou platin (teda pokud mě oči neklamou :D).

 

 

Ne jezdím s ním do práce a taky vídendovku :pivo: normalní využití

jj barvu jsi odhadl.A ty už jsi toho svého supa II prodal ( proč ) ?

Odkaz ke komentáři

Je to peckovní barva, akorát dost mate. Někdy vypadá spíše do modra, jindy zase do šeda. Je to stejné jako béžová cappuccino, která chvíli vypadá jako stříbrná a pak při jiném nasvícení opravdu jako cappuccino. Ale to jsou drobnosti, bílá se mi sice líbila o kousek víc, ale zase ta údržba :rolleyes:

 

Koukal jsem, že máš ploutvičku ale navi ne, to jsi tu ploutev dodělával, nebo navi někdo šlohnul?

Odkaz ke komentáři

Je to peckovní barva, akorát dost mate. Někdy vypadá spíše do modra, jindy zase do šeda. Je to stejné jako béžová cappuccino, která chvíli vypadá jako stříbrná a pak při jiném nasvícení opravdu jako cappuccino. Ale to jsou drobnosti, bílá se mi sice líbila o kousek víc, ale zase ta údržba :rolleyes:

 

Koukal jsem, že máš ploutvičku ale navi ne, to jsi tu ploutev dodělával, nebo navi někdo šlohnul?

 

Ploutev tam uz byla je to jen na radio nema v sobe GPS

Navi bych ani nechtel musel bych pak porad litat po pojistovne krade se to :blink:

Odkaz ke komentáři

Barva super, chvalim, i Lancelot pochopil jeji kvality :lol::palec:

novy znaky jsou pecka, taky se na to na svoji O2 chystam, nakoupeny uz by byly, lezi mi to v kufru, jen zatim nebyl cas, nebo pocasi, snad uz to brzy klapne, na trmeny se taky chystam, ale protoze mam neurcito-svetle-modro-sede auto, tak je dam asi do nejake neutralni sede barvy (Hammerite), sundaval jsi trmeny, nebo jsi to nejak sikovne oblepil a udelal primo na aute(stetecek nebo sprej?)?

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

Barva super, chvalim, i Lancelot pochopil jeji kvality :lol::palec:

novy znaky jsou pecka, taky se na to na svoji O2 chystam, nakoupeny uz by byly, lezi mi to v kufru, jen zatim nebyl cas, nebo pocasi, snad uz to brzy klapne, na trmeny se taky chystam, ale protoze mam neurcito-svetle-modro-sede auto, tak je dam asi do nejake neutralni sede barvy (Hammerite), sundaval jsi trmeny, nebo jsi to nejak sikovne oblepil a udelal primo na aute(stetecek nebo sprej?)?

 

normalne jsem to nechal na aute a pěkně natřel steteckem :pivo:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...