Jump to content

Fabia III

Recommended Posts

• 2 months later...

Dnes jsem byl projet (cca 50km) Fabii 3 v kombiku a trosku lepsi vybave (Elegance + nebo tak neco) s motorem 1.2TSI 81kW. A jako zvykl bych si na to, druhy auto do rodiny idealni, vybava fakt pekna, pekne slicovano... Motor tahl docela slusne (na syrovej motor - 4k km najeto), spotreba za tu trasu 7,2l/100km (myslim si, ze neobjektivni) profil 40% do kopce, 40% z kopce, zbytek rovina. Cena 350 tisic, na tu vybavu si myslim, ze hodne slusny :)

• 4 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
    • Make dating stress-free and enjoyable with the best casual dating experience. Actual Women Optimal Сasual Dating [URL=http://meettomy.site]Superlative Сasual Dating[/URL]
    • Troska foceni 
    • Jo, Digitun je v pohodě, dělá to na dálku přímo ten Polák, oni jsou jen prostředník, tak nějak jsem to prostředník. Už jsem to řešil s LKM. Nechal jsem si tam dělat motor, rovnou s K04, ale vázně mi to na převodovce, kde mám soft od TVS a nejde to přehrát, musím s tím k Pietro Care a to mám přes půl republiky + tam budu muset dvakrát, nejdřív stáhne SW z převodovky, pak musí poslat do TVS a ti mu následně pošlou můj sériový soft, luxus 🤣
  • Create New...