Přejít na obsah

VW Touareg, V8 R-line, 340koniku a 800Nm 4x4 full


V8 R-line

Doporučené příspěvky

pod to se podepisu i kdyz Q7 v S-linu neni spatna a ted na ni maji velkou akci / slevu, podle me zaspali protoze porad jedou koncepci z roku 2005. Ja mam v Tuaregu mic mista jak v te Q7 a ta seda vlna ve ktere je ten 7"displej navigace ta me dostava. Nejhorsi ze je nastupce bude v prodeji az 2015. 10 let to uz se dneska jen tak nevidi

Odkaz ke komentáři

Tak to mas pravdu, je to poradna doba, ale po faceliftu neni tak spatna, to uz ta prdel s novyma svetlama vypada lepe, horsi to je s kolama, u techto aut potrebujes tak 22", aby to vypadalo good :D Po FL uz i plasty vevnitr jsou hezci, nove MMI 3g s vetsim rozlisenim je uz v pohode, 7" je dostatecnych, ikdyz dnes uz zaostalych. Jinak navigace v novem tuaregu je prevlecene MMI 2G, pro ucely VW a modernizovane trochu. Ale HW je pry MMI 2G.

 

Co se tyce nastupce, tak mame asi kazdy jine info, ja cetl a slysel, ze v zari ve Frankfurtu ma byt predstavena nova Q7 a zacatkem 2014 jde do prodeje :blink:

 

Poznatek MichalaF je ale trefny, kdyz si uvedomime, ze to jsou temer 10let stare auta, tak musime sklidit poklonu audi i bmw, jak dokazou udelat nadcasovy design, protoze i kdyz se nam ty auta nemusi libit(subjektivni vec), tak porad podle me pusobi modernim dojmem :palec:

 

EDIT: X5 je az od 2006, myslel jsem ze uz 2005, takze zas tak stara neni no

Odkaz ke komentáři

prodejce vcera mohl mlzit aby podporil koupi ale me rekl ze objednavat se bude dat az v Q4-2014 a prvni kusy v Lednu 2015

 

Mno mne se teda X5 libi moc, kdyz si vemes, jak uz je to stare auto, tak ten design je podle meho stale naprosto uzasnej.

Porad je o dva roky mladsi nez Q7, FL byl tusim 2010 a na 2014 uz je planovana nova generace. Mame doma e70 z 2008. Jediny co nechapu proc do toho nedavaji full vzduch ale jen to auto-prizvedavani zadni napravy.

Odkaz ke komentáři

051-1024x768.jpg

 

021-1024x768.jpg

 

20130513_095609-1024x768.jpg

 

20130513_095609-1024x768.jpg

 

20130513_095628-1024x768.jpg

 

20130513_095655-1024x768.jpg

 

20130513_105302-1024x768.jpg

 

 

Zde několik obrázků...

Fotky z projížďky a fotky od kanclíku... včera jsem dal auto na sundání polepů od rose a nalepení našich firemních polepek. Doufám že to bude masakr.

 

 

jinak řešíme aktuálně nákup 88M1-A1-SA pásů. Požádali jsme u VW koncernu o povolení k zápisu do TP. V okamžiku kdy nám to odklepnou máme sjednanou cenu ze pásy z 30.000 USD na 24.000 USD. Jedná se o nějaké pásy co byli nasazeny na předváděcím voze. Doufám jen že to bude co nejdříve. Nabídka je časově omezená. Jinak v ten okamžik, kdy nám to odklepnou budeme mít prvního oficiálního SNOWAREGA na trhu co je se pohybuje mimo testovací prostory koncernu.

 

Myslim, že ho ani nemá. Neumí to ani správně napsat :blink:

 

nejsme auto maniak. Dělám potápění.

 

Farba taká nová hnedá, neviem ako sa presne volá.

Nasiel som jednu fotku v mobile.

 

Krásnej. No mi máme všechny kamerové systémy a tak, tempomat, odstup od vozidla se zastavením na 0 a podobně, ale to byla hold předváděčka a jediné co tam nedali tak panorama. Ale to je jedno.

 

Nahrál jsme nějaké video co jsem si nahrával

 

 

 

Touareg V8 4,2TDI 8TT, barva : bílá základní, VIN : WVGZZZ7PZDD024470, rok výroby 2013, uvedeno do provozu 21.1.2013

 

20130406_173051.jpg

 

Těsně po zakoupení konec března nebo začátek dubna.

Odkaz ke komentáři

Jen dotaz, má verze V8 klimatizované sedačky? taky mě zajímá barva interiéru, sedaček a stropu, jakou máš kombinaci?

 

 

Mám kompletní provedení v černé. Je to vidět i na videu co jsem tam vkládal.

jedná se o čas 0:14

 

Ne klimatizované sedačky se do tohoto vozu nedělají. Mám pocit že to umí pouze masážní sedačky u CC (respektive u passatu). Nejprve jsem plánoval CC R36, ale nakonec mě uchvátila V8.

 

+ Akční paket "SOUND&STYLE" v hodnotě 165.000 Kč - soundsystem "Dynaudio

(Zvolená příplatková výbava nahrazuje sériovou výbavu stejného charakteru, i když to není u jednotlivých položek uvedeno.)

Confidence" 620W - paket R-Line Plus a R-Line Exterieur (4 kola z lehkých slitin

Mallory Volkswagen Eclusive 9Jx20 se zajištěním proti krádeži s pneumatikami 275/45

R20, pedály z ušlechtilé oceli, sportovně laděný podvozek, nástupní lišty z ušlechtilé

oceli s logem R-Line, multifunkční kožený vyhřívaný 3ramenný volant s možností

ovládání řazení automatické převodovky Tiptonic s vykládáním z černého klavírního

laku a s logem R-Line, vnitřní výbava v dvoubarevné kůži Nappa - potahy sedadel a

horní část loketní opěrky v kůži Nappa, sportovní sedadla vpředu, memory paket pro

sedadlo řidiče a vnější zpětná zrcátka, černý strop, vykládání přístrojové desky, horní

části středové konsole a dveří v designu Silver Lane, 2 oválné chormované koncovky

výfuku, rozšířená čelní maska, rozšířené prahy v barvě vozu, nárazníky vpředu i vzadu

v R-Line designu, horní spojler na zadních dveřích)

 

 

+ Akční paket KOMUNIKACE s paketem Asistentní systémy řidiče - navigační systém

(Zvolená příplatková výbava nahrazuje sériovou výbavu stejného charakteru, i když to není u jednotlivých položek uvedeno.)

RNS 850 s DAB, s barevným 8'' dotykovým displejem - 8 reproduktorů - možnost

hlasového ovládání - doporučení trasy hlasové a optické - zobrazení mapy 2D/3D přehrává

hudební CD a DVD (i při aktivované navigaci), MP3/MP4 a WMA formát, při

stojícím

vozidle i DVD - harddisk 42GB k ukládání navigačních tras a 18GB k ukládání

hudby

- 2 šachty pro karty SD a SDHC (pro přehrávání hudby) - paket Area View:

kamera

v předním nárazníku, kamery ve vnějších zpětných zrcátkách a zpětná kamera

Rear

Assist (monitorují okolí vozu a usnadňují jízdu nepřehledným terénem, nabízí i

pohled

z ptačí perspektivy) - příprava pro telefon Premium - Adaptive Cruiser Control

(ACC)s

funkcí Front Assist a funkcí City Break (automatická regulace odstupu od

vpředu

jedoucího vozu pomocí radaru na přídi vozu a adaptivního tempomatu, dle

situace

i zastavení vozu) - Parkpilot (zvuková a optická signalizace vzdálenosti

směrem

dopředu i dozadu) - Lane Assist - asistent pro změnu jízdního pruhu, sleduje

situaci

za vozem a na bocích, světelná výstraha ve vnějších zpětných zrcátkách palubní

počítač "Premium", barevný (v kombinaci s pakety SOUND&STYLE, "R- Line",

"R-Line

Plus" či "Interiér vozu" odpadá řazení pod volantem)

 

 

+ Dynamic Light Assist - dynamická regulace dálkových světel (při zapnutých

dálkových světlech zachycuje zvláštní kamera od protijedoucích a před vámi jedoucích

vozidel světlo a automaticky přizpůsobuje sklon světlometů tak, aby ostatní vozidla

nebyla oslňována)

+ Boční airbagy vzadu - včetně předepínačů bezpečnostních pásů pro vnější zadní

sedadla

 

+ Boční skla vzadu a zadní sklo zatmavené 65% absorpce světla

 

 

+ Kolenní airbag pro řidiče

 

+ Ochranná sluneční roleta pro boční okna vzadu

 

+ Rozšíření sériové 2zónové klimatizace na 4zónovou - objem tankovací nádrže 100 l

 

+ Vyhřívané čelní sklo

 

+ Zimní výbava 3 - přídavné topení s dálkovým ovládáním a časovým spínačem -

objem palivové nádrže 100l

 

+ DVD měnič na 6 DVD - v zavazadlovém prostoru

 

+ TV přijímač - analogový i digitální příjem - obraz pouze při stojícím vozidle

 

+ Zimní výbava 2 - vyhřívané přední a zadní vnější sedadla - vyhřívané trysky

ostřikovačů předního skla

 

+ Koncová světla a osvětlení SPZ pomocí LED-diod

 

+ Bez označení motorizace na víku zavazadlového prostoru 0NA později

 

+ Hasicí přístroj - pod sedadlem spolujezdce

 

+ Zásuvka 230 V na středové konzole vzadu

 

+ Podélný střešní nosič stříbrně eloxovaný - 2 příčné nosníky stříbrně eloxované

 

 

Doplňkové balíčky (každá mezera je jeden zakoupený balíček)

 

 

Cena vozu a výbavy s 21% DPH: 2 270 724 Kč

Sleva: -424 118 Kč

Cena vozu a výbavy po slevě: 1 846 606 Kč

 

DPH 21%: 320 485 Kč

Cena celkem bez 21% DPH: 1 526 121 Kč (a toto je pro mne konečná cena)

Odkaz ke komentáři

Neznáte někoho šíkovného na airbrush. Mám malou představu co bych chtěl... Celé auto by mělo být jako oceán a na přední kapotě čelisti žraloka a na bokách plovoucí žralok a manta

 

něco takového

 

jaws_shark_shirt.jpg

kapota (možná více krve na čelistech

 

a boky vozu

 

Img14849_100_2523.JPG

 

boat-002.jpg

 

Intros uplne rovnaky, akurat mi tam chybaju padla pod volantom, nevsimol som si ich ani u teba.

 

Vsetky kamery ma tak isto atd...tie kamery by som bral aj ja pre svoju AUDI :rolleyes:

 

 

kamery jsou super a pádla se sem nedělají. Není to ani v příplatku...

 

Intros uplne rovnaky, akurat mi tam chybaju padla pod volantom, nevsimol som si ich ani u teba.

 

Vsetky kamery ma tak isto atd...tie kamery by som bral aj ja pre svoju AUDI :rolleyes:

 

 

 

Jen mám problém s párováním telefonu S3 se mi naparůje vše funguje na 100% ale jakmile odejdu od vozu a odpojí se tak zatuhne. U párování na 407 ten problém nemám

Odkaz ke komentáři

Barva je nejhorší položka na výběr ..... :D

 

Jinak samozřejmě u Touarega klimatizované sedačky jsou ...... máš tam koukám černý strop, který byl součástí R-line? anebo je to klasika model s prvky výbavy R-line? u V6 šel strop vybrat k R-line paketu

 

 

 

já dostal informaci že nejdou... tak možná to je vůči nějakému paketu. Nicméně strop je součástí paketu

 

+ Akční paket "SOUND&STYLE" v hodnotě 165.000 Kč - soundsystem "Dynaudio

(Zvolená příplatková výbava nahrazuje sériovou výbavu stejného charakteru, i když to není u jednotlivých položek uvedeno.)

Confidence" 620W - paket R-Line Plus a R-Line Exterieur (4 kola z lehkých slitin

Mallory Volkswagen Eclusive 9Jx20 se zajištěním proti krádeži s pneumatikami 275/45

R20, pedály z ušlechtilé oceli, sportovně laděný podvozek, nástupní lišty z ušlechtilé

oceli s logem R-Line, multifunkční kožený vyhřívaný 3ramenný volant s možností

ovládání řazení automatické převodovky Tiptonic s vykládáním z černého klavírního

laku a s logem R-Line, vnitřní výbava v dvoubarevné kůži Nappa - potahy sedadel a

horní část loketní opěrky v kůži Nappa, sportovní sedadla vpředu, memory paket pro

sedadlo řidiče a vnější zpětná zrcátka, černý strop, vykládání přístrojové desky, horní

části středové konsole a dveří v designu Silver Lane, 2 oválné chormované koncovky

výfuku, rozšířená čelní maska, rozšířené prahy v barvě vozu, nárazníky vpředu i vzadu

v R-Line designu, horní spojler na zadních dveřích)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...