Přejít na obsah

VW Touareg, V8 R-line, 340koniku a 800Nm 4x4 full


V8 R-line

Doporučené příspěvky

Ked si das full vybavu, tak nemas padla pod volantom, lebo nejaky luxusny packet ich vytlaci :blink:

 

R-line paket je má, jsou přímo jeho součástí, nic ho nevytlačuje, jak u konfigurací před úpravami, tak dnes po zavedení Exclusive modelu , píšu o V6, kde je zároveň volant vyhřívaný a díky paketu memory2 i elektricky seřiditelný včetně pamětí řidiče

 

ale upřímně, s tímhle motorem a převodovkou jsou stejně tak trochu zbytečné,protože 8 stupňový aisin řadí rychleji a nemá problém ani s podřazováním, podle potřeby i tři kvalty naráz dolů, což je ve spojení už s V6, natož s V8, možná ho právě proto vůbec V8 nemá

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Mám kompletní provedení v černé. Je to vidět i na videu co jsem tam vkládal.

jedná se o čas 0:14

 

Ne klimatizované sedačky se do tohoto vozu nedělají. Mám pocit že to umí pouze masážní sedačky u CC (respektive u passatu). Nejprve jsem plánoval CC R36, ale nakonec mě uchvátila V8.

 

+ Akční paket "SOUND&STYLE" v hodnotě 165.000 Kč - soundsystem "Dynaudio

(Zvolená příplatková výbava nahrazuje sériovou výbavu stejného charakteru, i když to není u jednotlivých položek uvedeno.)

Confidence" 620W - paket R-Line Plus a R-Line Exterieur (4 kola z lehkých slitin

Mallory Volkswagen Eclusive 9Jx20 se zajištěním proti krádeži s pneumatikami 275/45

R20, pedály z ušlechtilé oceli, sportovně laděný podvozek, nástupní lišty z ušlechtilé

oceli s logem R-Line, multifunkční kožený vyhřívaný 3ramenný volant s možností

ovládání řazení automatické převodovky Tiptonic s vykládáním z černého klavírního

laku a s logem R-Line, vnitřní výbava v dvoubarevné kůži Nappa - potahy sedadel a

horní část loketní opěrky v kůži Nappa, sportovní sedadla vpředu, memory paket pro

sedadlo řidiče a vnější zpětná zrcátka, černý strop, vykládání přístrojové desky, horní

části středové konsole a dveří v designu Silver Lane, 2 oválné chormované koncovky

výfuku, rozšířená čelní maska, rozšířené prahy v barvě vozu, nárazníky vpředu i vzadu

v R-Line designu, horní spojler na zadních dveřích)

 

 

+ Akční paket KOMUNIKACE s paketem Asistentní systémy řidiče - navigační systém

(Zvolená příplatková výbava nahrazuje sériovou výbavu stejného charakteru, i když to není u jednotlivých položek uvedeno.)

RNS 850 s DAB, s barevným 8'' dotykovým displejem - 8 reproduktorů - možnost

hlasového ovládání - doporučení trasy hlasové a optické - zobrazení mapy 2D/3D přehrává

hudební CD a DVD (i při aktivované navigaci), MP3/MP4 a WMA formát, při

stojícím

vozidle i DVD - harddisk 42GB k ukládání navigačních tras a 18GB k ukládání

hudby

- 2 šachty pro karty SD a SDHC (pro přehrávání hudby) - paket Area View:

kamera

v předním nárazníku, kamery ve vnějších zpětných zrcátkách a zpětná kamera

Rear

Assist (monitorují okolí vozu a usnadňují jízdu nepřehledným terénem, nabízí i

pohled

z ptačí perspektivy) - příprava pro telefon Premium - Adaptive Cruiser Control

(ACC)s

funkcí Front Assist a funkcí City Break (automatická regulace odstupu od

vpředu

jedoucího vozu pomocí radaru na přídi vozu a adaptivního tempomatu, dle

situace

i zastavení vozu) - Parkpilot (zvuková a optická signalizace vzdálenosti

směrem

dopředu i dozadu) - Lane Assist - asistent pro změnu jízdního pruhu, sleduje

situaci

za vozem a na bocích, světelná výstraha ve vnějších zpětných zrcátkách palubní

počítač "Premium", barevný (v kombinaci s pakety SOUND&STYLE, "R- Line",

"R-Line

Plus" či "Interiér vozu" odpadá řazení pod volantem)

 

 

+ Dynamic Light Assist - dynamická regulace dálkových světel (při zapnutých

dálkových světlech zachycuje zvláštní kamera od protijedoucích a před vámi jedoucích

vozidel světlo a automaticky přizpůsobuje sklon světlometů tak, aby ostatní vozidla

nebyla oslňována)

+ Boční airbagy vzadu - včetně předepínačů bezpečnostních pásů pro vnější zadní

sedadla

 

+ Boční skla vzadu a zadní sklo zatmavené 65% absorpce světla

 

 

+ Kolenní airbag pro řidiče

 

+ Ochranná sluneční roleta pro boční okna vzadu

 

+ Rozšíření sériové 2zónové klimatizace na 4zónovou - objem tankovací nádrže 100 l

 

+ Vyhřívané čelní sklo

 

+ Zimní výbava 3 - přídavné topení s dálkovým ovládáním a časovým spínačem -

objem palivové nádrže 100l

 

+ DVD měnič na 6 DVD - v zavazadlovém prostoru

 

+ TV přijímač - analogový i digitální příjem - obraz pouze při stojícím vozidle

 

+ Zimní výbava 2 - vyhřívané přední a zadní vnější sedadla - vyhřívané trysky

ostřikovačů předního skla

 

+ Koncová světla a osvětlení SPZ pomocí LED-diod

 

+ Bez označení motorizace na víku zavazadlového prostoru 0NA později

 

+ Hasicí přístroj - pod sedadlem spolujezdce

 

+ Zásuvka 230 V na středové konzole vzadu

 

+ Podélný střešní nosič stříbrně eloxovaný - 2 příčné nosníky stříbrně eloxované

 

 

Doplňkové balíčky (každá mezera je jeden zakoupený balíček)

 

 

Cena vozu a výbavy s 21% DPH: 2 270 724 Kč

Sleva: -424 118 Kč

Cena vozu a výbavy po slevě: 1 846 606 Kč

 

DPH 21%: 320 485 Kč

Cena celkem bez 21% DPH: 1 526 121 Kč (a toto je pro mne konečná cena)

 

 

V tomto výpise vidím, že odpadajú pádla pod volantom tak to bude asi nejakým packetom nie?

 

PS: Označil som to hrubým písmom.

Odkaz ke komentáři

 

 

Mohu tě ujistit že si na pneumatickém podvozku mohu nastavit i přepnutí do režimu off-road a nastavit si režim terén a těžký terén. (toto koleško které je vedle kolečka pro pneumatické nastavení podvozku) bylo také za příplatek. Umí to i verze R-Line. Toto nastavení se dokonce u režimu Těžký terén dá uzamknout tak aby se podvozek automaticky nepřizpůsoboval podle rychlosti a zůstane v nejvyšší možné poloze uzamčené do doby než je zámek odblokován.

 

Myslel jsem to na současnou generaci ta předchozí to mela ve všech verzích. S rlinem by se mi do toho co tam předváděcí fakt nechtělo.

 

 

Byl jsme na něčem podobném a super. Jinak pokud se podíváš na to video u kterého je vypsaná ta výbava tak na 14 a 15 vteřině je záběr na středovej panel.To kolečko u řidiče není vždy standardem. Musí se připlácet. A zde se dá nastavit režim silnice a Off-road. V režimu silnice se dá používat potom válečku pro přednastavené normal, comford a sport a pomocí pravého klečka jde nastavit tvrdost. U režimu off-road se dá pomocí tohoto kolečka nastavit pouze režim terén a těžký terén. Na panelu nad klimou se pak dá tento režim pevně uzamčít a tím se vypne ono automatické řízení pneumatického podvozku, kdy se nastavuje podle rychlosti.

Odkaz ke komentáři

a ty máš ještě ty uzávěrky všechny :D :palec:

 

 

Mam pouze pernamentni 4x4 nic jineho nejde nastavit. Tady to neni jak me ukazoval znamej na v10 jak si nastavuje uzaverky... ja mam pernamentne 50:50. Nebo budu muset jedine smatrat v nastaveni vozidla v pocitaci na palubovce

 

jsem rád, že mám jen Tiguana a tudíž nemám o kolečko víc :-)

 

auto moooc pěkný, ať slouží.. :palec:

 

 

Dekuji

Odkaz ke komentáři

Mam pouze pernamentni 4x4 nic jineho nejde nastavit. Tady to neni jak me ukazoval znamej na v10 jak si nastavuje uzaverky... ja mam pernamentne 50:50. Nebo budu muset jedine smatrat v nastaveni vozidla v pocitaci na palubovce

 

to s těmi uzávěrkami to totiž nebylo na tebe, ale na Neználka a jeho Turka, kterého tak "trochu" znám, ale to je jiná historie,

 

 

všechny Touaregy mají trvalých 4x4 a mezinápravovej diferák, někteří mají ještě uzávěrku na zadku (podle výbav, modelových roků, příplatků anebo u současného podle výběru typu.

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...