Jump to content

Arnie (Schwarz&negger)

Recommended Posts

• 1 month later...

volant :palec: :palec: co je na tom predku jinak ? ramecek masky v laku?

EDIT: mozna znak

Ee Ondro, ten už tam byl ... zkus to ještě. První příspěvek o Arniem Ti napoví ;)

ten znak na tom bagu uz jsi tam mel nebo jsi ho nejak vymenil :rolleyes:

Tato verze mě taky napadla, ale na přebalování airbagu jsem málo odvážnej. Děti přebalit, to jo, ale šťárat se v airbagu, když s tím jezdí to co je mi nejdražší, to jsem fakt nechtěl :D

Ten airbag jsem koupil a za hodně slušnou cenu.

já si myslím, že si rychle na přední senzory zvyknete, jako já, dokážou pohlídat i vyšší obrubník a když potřebuju manévrovat v malé díře a dorazit se na auto před sebou , tak jsem za ně rád :D

Problém je podle mě v tom, že to stálým tónem pípá už 30 cm od překážky, což je tedy dost, takže stejně těch posledních 30 cm musím jít na odhad. Takže když cpu auto podélně do mezery, která je tak akorát na něj, tak je to za asistence stálého tónu. :D

Že to vidí obrubníky je fajn, to jo.

Problém je podle mě v tom, že to stálým tónem pípá už 30 cm od překážky, což je tedy dost, takže stejně těch posledních 30 cm musím jít na odhad.

souhlas, je až zbytečně předposranej. bohužel v servisu mi to nějak nedokázali přenastavit, aby to řvalo třeba až na 10ti cm.

Je to škoda, protože určitě je to technicky možné. Spíš to ale bude pojistka proti blbosti, protože přeci jen, když je někdo pomalejší a nestihne včas zareagovat na stálý tón, tak má rezervu 30 cm. Tím spíš by to ale mělo jít naladit podle potřeby uživatele.

• 2 months later...

Tak trochu to tu oživím. Po dlouhém bádání jsem zvolil na zimu nove plechové komplety 16" s Barum Polaris 3. Cena byla na Pneunet.cz 11 600,- a hlavně jak psal Lancelot problém je sehnat gumy s hmotnostím indexem 94. Nejprve jsem jezdil i s policemi ze S1, ale vzhledem k barvě auta a doplňků šly nakonec dolů.

Některé SII po FL už mají zase jen hmotností index 91, nechápu. Asi to někdo mění podle nálady.

Jinak já mám jako zimní 16" Vega z OII, ale příští rok bych je docela rád vyměnil za nějaké origo na SII, protože už začínají být dost olezlé a hlavně nejsou úplně podle TP, jsou o půl palce širší :rolleyes:

Díky Martine, vážím si Tvého názoru a jsem rád, že ikdyž to není výbavou a motorem kdoví jaká bomba, může se to někomu líbit :palec:

Kdyby bylo víc peněz nebo jsem prodal Vosičku dřív, možná bych šel do 2.0 TSI, ale to už je pasé.

Třeba zase něčím překvapím :ph34r:

• 3 weeks later...

Já nikde nepsal, že to bude vypadat takhle. Jen jsem upozornil, že černý auto se nelíbí jen mně. Podle mě je ten Superb zajímavý. Např. hrozná drbačka musela být ta montáž toho DRL z E-klasse do mlhovek ;-) Spíše jsem uvažoval o tomhle:

post-195-0-41066600-1390312820_thumb.jpg

Edited by pentadius