Přejít na obsah

◘ Myšákova černá slepice ◘


Doporučené příspěvky

Pecka Pecka Pecka, je vidět že i seriovka může být fakt hezká. A to jsem vždy chtěl nějakou úpravu ať se můžu odlišit od ostatních :D

 

Ale je vidět že takhle je to fakt paráda. A podvozek super, je vidět že ta Octa je fakt v dobrých rukou. Po Tobě koupit auto je to samé jako vyzvednout nové v salonu.

Odkaz ke komentáři

Mys super to je....dlhsie som tu nebol...... Volant je krasna vec....sam ho chcem do Supa..... Podvozok AP dobra volba....mal som ho na RS a teraz ho mam na Superbe....... Spokojnost....predok v klude skrut na.Maximum...... Mal som to na RS skrutrne predok na max a zadok som nechal rezervu......

Odkaz ke komentáři

Robí jj hezka seriovka, ja prave upravy ani moc nechci [emoji4][emoji1365]

 

Myslim ze po tom vsem spolu asi umreme nebo dokud nas stk nerozdeli [emoji848][emoji23][emoji23]

 

 

Stenly jako jak sem z volantu mela strach tak super a ani mi neva ze nefunguje mf [emoji1303][emoji2]. No predek na max prave neni ale uz tam moc mista neni, tak uvidime jeste [emoji4][emoji848]

 

 

....něco se chystá [emoji8][emoji8][emoji8]

 

aee3c339ddc73580b1d5cec094e4f0d0.jpg

 

b216a5dd54a60d7bbed61bd36e0bf7d8.jpg

 

4c15a3d18751c182e1b2583d55a988b9.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Robí: už to tak mám víc jak 2 roky a zatím to je v pohodě, a vzadu sem to natvrdo lepit nechtěla už jen proto, že sundavat to byl hroznej dojeb :-D...a co se týká fotek, tak sem myslím je posílala do kalendáře pro rok 2018, ale nevím zda to k něčemu bylo :D :D

 

Lukyn19: děkuji, fotograf děkuje za chválu :)

Odkaz ke komentáři

Robí: už to tak mám víc jak 2 roky a zatím to je v pohodě, a vzadu sem to natvrdo lepit nechtěla už jen proto, že sundavat to byl hroznej dojeb :-D...a co se týká fotek, tak sem myslím je posílala do kalendáře pro rok 2018, ale nevím zda to k něčemu bylo :D :D

 

Lukyn19: děkuji, fotograf děkuje za chválu :)

 

 

Máš prosimtě odkaz odkuď jsi objednávala? Já jsem hledal ty pásky a většinou píšou lidi špatné recenze. Tak když máš dobrou zkušenost tak bych to co máš objednal taky.

 

V kalendáři jsem tě neviděl. Minulý rok to jo, ale letos ne. Nevadí, budeš příští rok, když ono těch aut je tolik hezkejch :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Diky a jsem rada ze se libi

 

Robi mat to odtud http://www.obautodily.cz/originalni-3m-paska-suchy-zip-2-5-x-50-cm-dual-lock-1-kus-5323cz147/

 

Nevadi, nemuze bejt moje auto porad i kdyz skoda kdyz to jsou profi fotky, ale tak treba za rok [emoji4][emoji848] treba nikdy nevadi

 

 

Košine joo koncovky, rikam si uz 2 roky, ze je zkusim necim vylestit, ale... [emoji23][emoji23]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Diky a jsem rada ze se libi

 

Robi mat to odtud http://www.obautodily.cz/originalni-3m-paska-suchy-zip-2-5-x-50-cm-dual-lock-1-kus-5323cz147/

 

Nevadi, nemuze bejt moje auto porad i kdyz skoda kdyz to jsou profi fotky, ale tak treba za rok [emoji4][emoji848] treba nikdy nevadi

 

 

Košine joo koncovky, rikam si uz 2 roky, ze je zkusim necim vylestit, ale... [emoji23][emoji23]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Díky díky, objednám :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...