Přejít na obsah

Kuckání při startu


Guest beehappy

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám potíže s mou škodou z 2002 1.9d ambiente combi, při startu motor "kucká", nárazově několikrát za sebou spadnou otáčky, trvá pár sekund až půl minuty, než se otáčky ustálí a můžu jet, jinak riskuju, že při prvním šlápnutí na plyn a pokusu o rozjezd motor chcípne. Teď při chladnějším počasí (nebo se problém zhoršuje?) mi motor často při startu prostě zakucká a chcípne. Na podruhé už naskočí, zahaprují otáčky a motor jede.

Teplý motor to většinou nedělá vůbec, nebo kucká míň. Měl někdo podobný problém? Můj mechanik problém nenašel, v autorizovaném servisu jsme zatím nebyli. Díky za jakýkoliv nápad.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím, mám potíže s mou škodou z 2002 1.9d ambiente combi, při startu motor "kucká", nárazově několikrát za sebou spadnou otáčky, trvá pár sekund až půl minuty, než se otáčky ustálí a můžu jet, jinak riskuju, že při prvním šlápnutí na plyn a pokusu o rozjezd motor chcípne. Teď při chladnějším počasí (nebo se problém zhoršuje?) mi motor často při startu prostě zakucká a chcípne. Na podruhé už naskočí, zahaprují otáčky a motor jede.

Teplý motor to většinou nedělá vůbec, nebo kucká míň. Měl někdo podobný problém? Můj mechanik problém nenašel, v autorizovaném servisu jsme zatím nebyli. Díky za jakýkoliv nápad.

Zdravim mam stejny problém jak se to vyresilo cim to bylo?

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...