Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
cubecnik

Dodo Juice Supernatural

Recommended Posts

Supernatural vosk je nejvíce přírodní vosk od Dodo Juice. Dodo vytvořilo již druhou generaci tohoto unikátního vosku. Obsahuje nejčistší a nejkvalitnější bílou carnaubu v maximálním obsahu. Má nejvyšší odvod vody z povrchu laku ze všech Dodo Juice vosků. Neobsahuje žádná barviva ani přidané vůně. Dokonale splyne s lakem a zdůrazní strukturu metalízy na maximum.

Edited by cubecnik

Tohle je podle mě naprostá špička mezi přírodními vosky v poměru cena / kvalita / lesk. Používám ho od prvního dne co auto vyjelo z linky a sami můžete posoudit na srazech v jakém stavu lak na mém autě je;) Doporučuji!

Je dostání v klasické plastové a v limitované speciální ručně vyráběné Iroku dřevěné dóze. Dodo Juice nabízí naplnění dózy po jejím vyprázdnění.

Já jsem stál dost venku a vydrželo mi to od května. Sice poslední měsíc už moc vosku nebylo, ale pořád na bocích auta byl. Je jedno na jaký lak se to použije. :)

Já jsem stál dost venku a vydrželo mi to od května. Sice poslední měsíc už moc vosku nebylo, ale pořád na bocích auta byl. Je jedno na jaký lak se to použije. :)

Díky za info,taky do toho jdu.

Bezpečně se dá 30ml použít i ve více než třech vrstvách. Vše se odvíjí od podmínek:

poprvé to člověk ještě nemá moc v ruce. Občas se mu zdá, že má málo a tak nabere víc a pak zbytečně kydá kolem. Pak záleží jak poctivě jste lak dekontaminovali, jak vám to šlo s Clay technologií apod. Věř tomu, že šikovný člověk je schopen udělat auto i dvakrát po třech vrstvách. :palec:

Caute... dlho som tu nebol... pomaly sa zacina oteplovat a tak chcem zasa cistit auto a voskovat.. Mam dobru skusenost s Dodo Juice Supernatural a tak sa chcem spytat, ci bude dobra volba pokracovat v tom dalej alebo ci to chce zmenu. A ci existuje aj vacsie balenie ako 30ml. Co je zac Supernatural Wax Plastic Container 200ml?