Přejít na obsah

Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner & Sealant


soray

Doporučené příspěvky

Když jste to tu tak parádně rozdělili, přidám horkou novinku, kterou jsem testoval o víkendu. Abych to nemusel celý psát znovu, většinu textu použiju z recenze, kterou jsem psal u nás na DC.

Tyto 2 produkty jsou pro mne asi největším překvapením letošního roku a stojí za to je zmínit i zde. Jde o systém péče o kůži od Dodo Juice, uvedený na trh v řadě Supernatural. Zpočátku jsem byl trochu skeptický, že půjde o další z běžných čističů s balzámů. O víkendu jsem produkty otestoval, pokusným králíkem se stal Smart, resp. jeho kožené sedačky. Musím se přiznat, že po pár minutách testování byly poslední zbytky nedůvěry pryč a já jen zíral, co se to s kůží ve Smartu děje.

Nejprve tedy krátké představení:

 

Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner je nabízen v praktické 500ml lahvi s rozprašovačem. Jedná se o čirou tekutinu prakticky bez zápachu. Supernatural čistič jak má být a jak si ho představuji. Sedačky vyčistil perfektně, spotřeba velmi malá, k čističi tedy nemám sebemenší výhrady.

post-1336-0-12405700-1380014661_thumb.jpg

 

Dodo Juice Supernatural Leather Sealant je nabízen v 250ml s osvědčeným rozprašovačem. Sealant je ve formě řídké mléčné tekutiny, bohužel s jemným alkoholovým zápachem. Zde bych ještě viděl prostor pro zlepšení, nicméně je to asi jediná kaňka na jinak skvělém výrobku. Sealant se aplikuje na vyčištěnou kůži, rozprašovačem nastříkáme na povrch a rovnoměrně rozetřeme a vmasírujeme do kůže čistým hadříkem. Takto nanesený sealant necháme zaschnout. Produkt je možné nanášet ve více vrstvách, další vrstvu doporučuje výrobce aplikovat po 15-30 minutách od zaschnutí předchozí vrstvy. Já jsem aplikoval 2 vrstvy, spotřeba sealantu byla naprosto minimální.

post-1336-0-96713500-1380014688_thumb.jpg

Produkt vyniká zejména svým výsledným finišem, který je sametově matný a kůže vypadá jako nová. Na rozdíl od jiných balzámů/mlék udělá matný povrch i na již částečně lesklé kůži (např. volant), viz. foto. Pro milovníky matného vzhledu nové kůže mohu tento produkt jednoznačně doporučit.

 

Několik obrázků z aplikace:

 

50/50, vlevo původní stav, vpravo po ošetření

post-1336-0-05389100-1380014711_thumb.jpg

50/50, řidič dole původní stav, spolujezdec nahoře po ošetření

post-1336-0-11729600-1380014729_thumb.jpg

Detail sedačky po ošetření

post-1336-0-98158300-1380014744_thumb.jpg

Detail volantu po ošetření

post-1336-0-82084600-1380014773_thumb.jpg

Na závěr

post-1336-0-80325400-1380014784_thumb.jpg

Oba produkty tvoří výborně vyladěný systém péče o kůži, který za rozumné peníze nabízí výborný účinek a skvělý výsledný vzhled ošetřené kůže.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...