Přejít na obsah

Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner & Sealant


soray

Doporučené příspěvky

Když jste to tu tak parádně rozdělili, přidám horkou novinku, kterou jsem testoval o víkendu. Abych to nemusel celý psát znovu, většinu textu použiju z recenze, kterou jsem psal u nás na DC.

Tyto 2 produkty jsou pro mne asi největším překvapením letošního roku a stojí za to je zmínit i zde. Jde o systém péče o kůži od Dodo Juice, uvedený na trh v řadě Supernatural. Zpočátku jsem byl trochu skeptický, že půjde o další z běžných čističů s balzámů. O víkendu jsem produkty otestoval, pokusným králíkem se stal Smart, resp. jeho kožené sedačky. Musím se přiznat, že po pár minutách testování byly poslední zbytky nedůvěry pryč a já jen zíral, co se to s kůží ve Smartu děje.

Nejprve tedy krátké představení:

 

Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner je nabízen v praktické 500ml lahvi s rozprašovačem. Jedná se o čirou tekutinu prakticky bez zápachu. Supernatural čistič jak má být a jak si ho představuji. Sedačky vyčistil perfektně, spotřeba velmi malá, k čističi tedy nemám sebemenší výhrady.

post-1336-0-12405700-1380014661_thumb.jpg

 

Dodo Juice Supernatural Leather Sealant je nabízen v 250ml s osvědčeným rozprašovačem. Sealant je ve formě řídké mléčné tekutiny, bohužel s jemným alkoholovým zápachem. Zde bych ještě viděl prostor pro zlepšení, nicméně je to asi jediná kaňka na jinak skvělém výrobku. Sealant se aplikuje na vyčištěnou kůži, rozprašovačem nastříkáme na povrch a rovnoměrně rozetřeme a vmasírujeme do kůže čistým hadříkem. Takto nanesený sealant necháme zaschnout. Produkt je možné nanášet ve více vrstvách, další vrstvu doporučuje výrobce aplikovat po 15-30 minutách od zaschnutí předchozí vrstvy. Já jsem aplikoval 2 vrstvy, spotřeba sealantu byla naprosto minimální.

post-1336-0-96713500-1380014688_thumb.jpg

Produkt vyniká zejména svým výsledným finišem, který je sametově matný a kůže vypadá jako nová. Na rozdíl od jiných balzámů/mlék udělá matný povrch i na již částečně lesklé kůži (např. volant), viz. foto. Pro milovníky matného vzhledu nové kůže mohu tento produkt jednoznačně doporučit.

 

Několik obrázků z aplikace:

 

50/50, vlevo původní stav, vpravo po ošetření

post-1336-0-05389100-1380014711_thumb.jpg

50/50, řidič dole původní stav, spolujezdec nahoře po ošetření

post-1336-0-11729600-1380014729_thumb.jpg

Detail sedačky po ošetření

post-1336-0-98158300-1380014744_thumb.jpg

Detail volantu po ošetření

post-1336-0-82084600-1380014773_thumb.jpg

Na závěr

post-1336-0-80325400-1380014784_thumb.jpg

Oba produkty tvoří výborně vyladěný systém péče o kůži, který za rozumné peníze nabízí výborný účinek a skvělý výsledný vzhled ošetřené kůže.

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 5 týdnů později...
  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...