Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kenny

moje služební vozidlo felicia pickup 1,3

Recommended Posts

sem ti ty joudo říkal,vem na to vybračku ... takhle si tam musel nechat ruce ... no mrknu na to v pátek,jak si se pochlapil ... jo a připrav uhlí do škopku ... už mam chuť na ty hermelíny ... si mě posledně navnadil

nebylo to tak hrozný :D hermeliny budou už mám na ně taky chut :rolleyes::rolleyes:

a kde je ta reklama? :palec:

uplně mě to laka, ale já bych si nechal pickup bez bodičky a dal si světelenou rampu, možná i decent rám dopředu takový rancher styl:)

ta bouda je schválně v jiným odstínu?

stejnej odstín jsem nechtěl to by bylo nic moc ;)

a kde je ta reklama? :lool:

uplně mě to laka, ale já bych si nechal pickup bez bodičky a dal si světelenou rampu, možná i decent rám dopředu takový rancher styl

Reklamu mi Vitto ještě neposlal ;)

mooc pěkná..tak někdy vyrazíme na srázek těma našema bílejma feldama, ne? :)

mooc pěkná..tak někdy vyrazíme na srázek těma našema bílejma feldama, ne? :)

:rolleyes:

to by šlo :rolleyes: možná s nim pojedu na nejaký sraz octavia clubu ještě čekám na reklamu od Vitta měla by být 90x70cm na čele boudy ;)

po delší době přidávám nové foto :smich: vyměněm byl volant z Renaultu 19 a sedačky z modelu glx a nově namontovaná je vysílačka výfuk a střešní okna na boudě :smich:

post-412-1278534111_thumb.jpg

post-412-1278534145_thumb.jpg

post-412-1278534182_thumb.jpg

post-412-1278534217_thumb.jpg

post-412-1278534291_thumb.jpg

cus, pekna felda, jak jsi spokoleny s radiem, kupoval jsi ho nove? ja ho kupoval pred 5 lety a porad facha bez jedinyho problemu. mam na nej napojeny 2 zesiky a hraje to jak krava....nejvic mi vadi, ze nemuzu zapojit ten pocitac co to ma.....neznam nikoho kdo by ho mel, tak se ptam na zkosenosti.

hele šéfe, nemáš to CB náhodou ode mě?

kraclik- radio mam skoro od nova koupil jsem ho od kluka kterej ho vyhral v tombole a bylo mu k nicemu jinak docela dobry a mě ten pocitac maka :palec:

Dakie- CB od tebe urcite nemam :lol:

kraclik- radio mam skoro od nova koupil jsem ho od kluka kterej ho vyhral v tombole a bylo mu k nicemu jinak docela dobry a mě ten pocitac maka :)

Dakie- CB od tebe urcite nemam :lol:

pocitac mi taky chodi, jen to neukazuje rychlosti a nefunguje automaticke navstaveni hlasitosti v zavislosti na rychlosti....k tomu je treba elektronicky vyvod tachometru, ten mas na felde dodelaný?

pocitac mi taky chodi, jen to neukazuje rychlosti a nefunguje automaticke navstaveni hlasitosti v zavislosti na rychlosti....k tomu je treba elektronicky vyvod tachometru, ten mas na felde dodelaný?

tak to jako jediny nefunguje :)

joo , takze nam to chodi stejne..............

tak to asi jo,mám k němu návod ale není v češtině ;)

ten mam taky, prelozil jsem to a dozvis se jen , ze potrebujes ten mezikus na nahon......driv to meli taxikari, aby jim pocital taxametr.........sehnal jsem z nejakyho forda, ale ten mi tam nejde..... :palec:

ten mam taky, prelozil jsem to a dozvis se jen , ze potrebujes ten mezikus na nahon......driv to meli taxikari, aby jim pocital taxametr.........sehnal jsem z nejakyho forda, ale ten mi tam nejde..... :)

v octavce mi to fungovalo nez niceho jen jsem to zkalibroval ale u pickupa fakt nevim :P

tak po dlouhé době přišla reklama :D :) snad jsem ji dal na správné misto :D akorát kvalita fotky nic moc foceno za mlhy :D

post-412-1290367704_thumb.jpg

post-412-1290367769_thumb.jpg

post-412-1290367792_thumb.jpg

No pěkně sis máknul :smich: . Móc hezký. ;)

diky :) na jaro mam pripravenou snad uz posledni upravu :D ale clovek nikdy nevi :smich:

paradni, konecne sem se dokopal

ta mala mela byt bila na zadni okno coz? ;)

měla velka mela byt černá a malá bilá :smich: tak ji malepim mlady na zadní okno na feldu :lol: necháš tu bilou ještě udělat? koupil bych si tu kšiltovku a lekarnicku tak bys to mohl poslat najednou :huh:

po dodělání pickupa jsem říkal že to uz nebudu nikdy dělat,ale jsem v tom znova a opět felda :) :) aspon jsem pouzil druhou samolepku Octavia club :) :D

post-412-1296580079_thumb.jpg

post-412-1296580113_thumb.jpg

post-412-1296580147_thumb.jpg

post-412-1296580173_thumb.jpg

post-412-1296580219_thumb.jpg

post-412-1296580260_thumb.jpg

post-412-1296580312_thumb.jpg

post-412-1296580347_thumb.jpg

post-412-1296580379_thumb.jpg

post-412-1296580413_thumb.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.