Přejít na obsah

6.OCTAVIA SRAZ 2014


Doporučené příspěvky

surfman : presne pane, rozkos je fajn co se tyce mista, ale bohuzel investice do chatek nula a spousta lidi to kritizovala, ze by bylo fajn hlavne kvuli detem, aby byl sraz s lepsim ubytovanim a socialkama (ty na rozkosi samozrejme uz jsou novejsi). ale tak nejak to prostredi kempu v Zamberku je hezci, uzavrenejsi apod. na rozkosi tam trajdalo XY lidi bez toho aby nam hodili treba 10 kc k dobru, nebo prijeli, zastavili 4 auta na ty silnici a borci si to sli jen prohlednout, nebylo to nijak ohraniceny, takze dalsi experti jezdili pres travu, i kdyz navigaci sipky smerovaly ke stanu apod. zamberk je taky krasne rovnej, tkaze se na tu travu da bez problemu najet, na rozkosi z kopce a boule :(

Odkaz ke komentáři

tak je fakt že na Rozkoši se ten čas krapet zastavil co se týká chatek ( ale s čumilama to taky musí nějak jít, bejvá tam tuning sraz a normálně tam vybíraj vlezný i na pěšáky), tak stejný to je na celoreblikáči vw, který byl do lonska ve Štokách, sice se tam vlezlo cca 190 aut a i kapacia na bydlení slušná, ale čas tam též stojí, a letos máme poprvé sraz v té Jizbici, což už není tak daleko od Štok tak se uvidí, ale sou tam chatky ( 24 chatek po 8) i hotel (100lůžek), tak uvidíme jak se nám to tam letos povede B), každopádně pak můžu tež hodit nějaký info :-)

 

 

jinak je potřeba registrace když se chci přijet podívat jen na otočku v sobotu :ph34r: nebo je to převážně o tu slevu a maso, popř bydlení :wub:

Upraveno uživatelem Myš
Odkaz ke komentáři

registrovat se nemusíš ;-) jde hlavně o ubytování,maso a že dostaneš menší slevu na vlezný :)) minulý rok jsem taky jel jenom na otočku v sobotu

 

já právě loni byla taky jen na otočku, ale pak sem někde zaslechla že by bylo dobrý aby se registrovalo i tak, ale ted sem k tomu nic nenašla, tak se radčí ptám <_<

Odkaz ke komentáři

o zakazech jsem nemluvil, vysvetloval jsem si s clovekem, na ktereho se mi doneslo, ze dostal pohary a pak mel nejake nemistne pripominky.

 

vymenili jsme si par emailu, on se haji, ze on nic takovyho nerekl, ze jezdi za nami uz X let a jezdi rad

 

cili to neresim.

 

je to Octavia Sraz, primarne samozrejme pro lidi tady z clubu a fora, ale na foru je spousta lidi, kteri z nejakeho duvodu nejsou cleny, ale treba i na sraz dorazi vicemen kazdy rok.

 

preci je nemohu vynechat z hlasovani...nechci delat uzavreny sraz jen pro cleny apod, protoze prave sraz dokaze pritahnout do clubu dalsi lidi, kdyz se jim na srazu bude libit a budou chtit club a vse kolem nej podporit placenym clenstvim.

 

o nejlepsi auta hlasujete vy, ucastnici, je jen na vas,zda budete davat hlasy clubovym vozum, nebo neclubovym, ale jak je poznate treba, je mi zahada :)

 

myslim, ze resite neco, co je uplne zbytecny, protoze o pohary na srazu nejde, je to nejake zpestreni, oceneni prace nekterych, ale 99% lidi tam nejede pro pohar, ale za lidma, ktery vida tady.

 

takze asi tak k teto diskuzi


jeste dodam, ze za nej auta pravidelne cca 6 ze 7 poharu jde lidem z clubu nebo fora, takze asi tak. kvui jednomu poharu to nemusime hrotit.

 

mozna zrusim pohar obri pro nej auto srazu a dam tam nejaky jiny kategorie, ale uvidime jeste, to jsem si jeste nerozmyslel

Odkaz ke komentáři

Jasný chápu tvůj přístup Viktore :), já jsem byl v loni nováček nevěděl jsem jak to chodí,tak mě naštvalo když jsem se dozvěděl že si jezdí pravidelně jenom pro poháry a pak zese rychle domu, ale uz vím pro koho letos hlasovat nebudu.....každého věc :D

Upraveno uživatelem mrty
Odkaz ke komentáři

Dekujem za vysvetleni Vitto,myslim ze mas pravdu ;)

A bylo by stejne tezke poznat kdo je clen a neclen,mozna jen podle nalepky ale nekteri ji nelepi,nebudem to uz komplikovat ;) kazdy at hlasuje pro auto ktere se mu libi a je to ;)

mrty-to same jsem slysel taky a videl na vlastni oci ze jezdi jen pro pohary a pak jsou nastvani ze nemaj nejake misto nebo pohar pro ktery prijeli

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...