Přejít na obsah

Problem s bixenonom


Bodo

Doporučené příspěvky

Cawko no ono je problem ze v skodovke nic nehlasi bol som tam uz dva krat kvoli tejto zavade. Zrobili asi zakladne nastavenie a potom dva tyzdne som nevidel ziaden problem ani pri jazde ani pri startovani a potom pomaly zas sa to zacalo opakovat.Tak cca tyzden a pol som dal do skodovky aj video ako sa nastavuje ale zatial bez reakcie. Video pridane cez link ak by si chcel skus sa mrknut.

Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři

Zdravim nestretol sa niekto pri vecernom startovani ze lave svetlo vynecha krajnu polohu. Alebo ze ostane takto na krajnej polohe ? Dik za odpoved

dobrý deň no ja som čítal váš problém ktorý sa týka aj mňa lavý svetlomet ostáva ako keby zaseknutý v lavej strane čiže osvecuje lavú stranu vozovky ,no bol som aj v škodovke a pc im nezaznamenalo žiadnu poruchu tak ma odporučili si naštudovať nadstavenia no mám to zvolené na jazdu v pravom pruhu a stále sa to zasekáva tak uvidím čo mi povedia ked im budem volať že to jednoducho ostane vysiet v krajnej polohe ale mám pocit že to bude to isté ako vo vašom prípade,

Odkaz ke komentáři

no dnes som bol zase v škodovke a pozerali na mňa ako na vola že čo oni majú robiť ked nemajú dôkaz že ako to ostane v lavej strane stáť tak som sa ich opýtal či im nemám natankovať plnú nádrž aby to po večeroch skúšali že kedy sa svetlo zasekne,pozerali ako puci a odhovárajú sa na mail zo škodovky že treba skontrolovat nadstavenia

Odkaz ke komentáři

Bodo + Macbook: Aké staré sú vaše autá, kedy boli cca vyrobené? Je možné, že je nejaká vadná várka tých svetiel... Nech reklamačný technik nevymýšľa, to, že sa závad neprejaví priamo na mieste v servise ešte neznamená, že neexistuje. Ako dôkaz musí stačiť video!

Odkaz ke komentáři

no ja som natočil tiež video predvčerom a včera mi volali že na 90% mi asi vymenia svetlomet ale dnes som volal tak že si video zobral technik zo sebou do BA a že mi budú volať ,že môže byť chyba aj v riadiacej elektronike a čo sa týka dátumu na svetlomete je tam 5.3.2013 ale auto som kúpil v septembri takže uvidíme

Odkaz ke komentáři

Takze nasteva servisu prebehla katastrofalne :D svetlomet ked chceli vybrat museli vybrat vnutorny blatnik odsrubovat naraznik predny :D Svetlomet prisiel bez riadiacej jednotky takze vsetko museli so stareho vybrat a namontovat na novy. Datum stareho bol 25.3.2013.

Odkaz ke komentáři

Zdravim diskutujucich,

rovnaky problem s lavym bixenonom mam aj ja na vozidle od novoty. OIII 2.0 TDI 110kW 4x4. Vyrobene bolo v 08/2013 a prevzate v 10/2013. Najazdene cca 5.000 km. Ale tych vyrobnych vad je na vozidle tolko, ze aj lutujem, ze jazdim na OIII. Problem s natacanim bixenonov a radenim rychlostnych stupnov som este nereklamoval... som zvedavy, ako na mna budu pozerat :-). Ostatne vady uznali a cakam na nahr. diely a akualizacie SW. Kazdopadne sa v najblizsej dobe chysta zvolavacia akcia na vymenu zadnych tlmicov. To buchanie od zadnej napravy je aj pri multilinku. To je info spred dvoch dni od predajcu...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

problém je i v Německu s těmito světly. Servisy to zatím "řeší" vysvětlením, že je to běžný jev při špatném počasí, kdy se světelný kužel více rozšiřuje do stran. Ale to není řešení ani vysvětlení. To je z mého pohledu jen oddálení, nic víc :(

 

Nejhorší je vědět, kdo ty světla kódoval ve vývoji :D ale je to prd platný :wallbash:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...