Přejít na obsah

Eleanor


Doporučené příspěvky

Tak myslím, že tuhle žlutou krásku nemusím nějak složitě představovat, je to bývalé auto od zdejšího člena ironpipiho, kterému tímto chci poděkovat za to, že díky němu se mi splnil můj velký sen. O nějakých úpravách tady asi nemám co psát. Budu se ho totiž snažit zachovat v takovém stavu jaké je. Auto zůstane v originální podobě tak jak vyjelo z továrny, nebudou žádné tunerské úpravy ani křídla typu rychle a zběsile :D ani nepůjde dolů k zemi. Myslím, že tady o tom autě bylo napsáno předchozím majitelem asi všechno. Auto je skoro v plné výbavě a má krásně nepoškozený interiér. Řekl bych, že zachovalejší O1RS v origo podobě asi nenajdete, je asi poslední svého druhu. :) Tak asi tak .... momentálně je na zimních kolech a už se nemůžu dočkat až bude v plné parádě na spiderech :)

post-6271-0-79883300-1388428479_thumb.jpg

post-6271-0-71667100-1388428499_thumb.jpg

post-6271-0-70555600-1388428519_thumb.jpg

post-6271-0-24807000-1388428535_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No konečně jsi ji taky ukázal, ať ti slouží tak dobře jako mně a starej se o ni, takových už moc není...

 

To víš, že se oni budu starat jak to nejlépe půjde, teď momentálně odpočívá v garáži pod plachtou a už se nemůžu dočkat až bude jaro ať tam můžu konečně nahodit ty správné kolesa a pořádně ji provětrat :rolleyes:

Gratuluju Ti, že se Ti podařilo ironpipiho nakonec ukecat, já se o to pokoušel předloni několik měsíců a úspěšný jsem nebyl, tak jsem nakonec musel sáhnout do německých vod :)

 

Snad se potkáme na nějakém srazu a uděláme společné foto. Ať slouží!

 

No, zas tak jednoduché to nebylo, ho ukecat :D nedal jsem mu pokoj víc než rok ale výsledek stál za to :palec:

Podle fotek ta tvoje vypadá taky moc pěkně a pojede určitě skoro :) stejně dobře jak ta moje... :D

Určitě se uvidíme na nějakém srazu a můžem ty svoje kočky vyblejsknout...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Tak konečně se mi díky podařilo díky cosbyho pomoci, přes flash CD rozchodit český hlas v navi, takže je to zase o něco veselejší :) potřeboval bych ale sehnat mapy 2013-2014, podle toho co sem čet na internetu je to docela věda ty mapy vypálit, tak aby správně šlapali v navi, uvažoval sem o C- navigaci s inteligentním vyhledáváním, ale nevím jestli by se to má cenu. Octa je už konečně přezutá na na spiderech, zimní alu kola sem zrovna dneska prodal, myslím , že je nebudu potřebovat :D Chtělo by to ještě vyměnit stavající 2tlačítkový ovladač zamykání vyměnit za 3tlač. ten stávající je už trochu ošoupaný,ale nevím jestli to tak půjde nakodovat , aby mi současně fugovalo náhradní 2 tlačítko...

post-6271-0-70093200-1398896552_thumb.jpg

post-6271-0-25450900-1398896585_thumb.jpg

post-6271-0-82568600-1398896612_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak díky Liborovi ( libor.kratas ) jsou v navi konečně aktuální mapy, trochu sem obavu abych nepřišel o češtinu-hlas jako se to už jednou stalo, ale naštěstí vše funguje jak má, ještě bych chtěl nějak dořešit přehrávání hudby mp3 z externího disku, nebo usb flash a ještě možná RGB převodník pro přehrávání obrazu na navi. Nevím, jestli už tady někdo řešil výměnu dvojtlačítka na sklopném klíčku za trojtlačítko... a chtěl bych šetřit xenony, tak je tady taková uvaha o montáži kulatého denního svícení z FI RS ala DEKO , které se mi líbí, ale mám obavu, abych tím neomezil z přívod vzduchu k mezichladiči...

Odkaz ke komentáři

Fujtajksl, to už nebude origo, ale bastl s tím denním svícením :-) A konečně jsi dal pořádný kola...

 

No to máš pravdu ,že to není origo, ale je to uprava, která se dá kdykoliv vrátit do původního stavu a kulaté světla přece k Eleanor patří nebo ne ? :D A není ještě řečeno ,že tam budou... A 17 spidery jsou alespoň pro mně ty nej kola na rs. Kdy se vrátiš k okřídlenému šípu ty přeběhlíku :D

 

Jestli chceš šetři xenony a nedávat led nějaký, tak plno lidí má denní přes mlhovky, sám to mám taky, dá se klema do přepínače světel a kdykoliv se dá oddělat. :)ale jinak krasavica. :)

 

Díky, no nevím jestli bych tím nedráždil na silnici PČR, ještě pouvažuju...

post-6271-0-79236100-1399321816_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak po delším laborování proč nefunguje tempomat byla záhada vyřešena, Vaša z Prostějova mi napověděl ať se podívám jestli mi svítí brzdové světla, samozřejmě že nesvítily, tak ještě v den odjezdu na dovolenou sem ráno na parkovišti před autosalonem měnil brzdový spínač a už vše funguje tak jak má. V autě přibylo jen pár blbinek, užitečná síť do kufru, chybějící plakety na přední repro, nevím z jakeho důvodu je někdo sundal, vyměnil sem ulomený zámek v loketní opěrce, jinak jen dolévám benzín do té bezedné nádrže :rolleyes: ještě pár fotek:

post-6271-0-76476400-1407327444_thumb.jpg

post-6271-0-75596000-1407327469_thumb.jpg

post-6271-0-99601300-1407327501_thumb.jpg

post-6271-0-31326600-1407327538_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Nádhera. Tu fungující navigaci ti závidím. Mám ji taky TYP A, ale nějak mi přestala číst CD, nevím jestli má cenu s tím něco dělat. Asi ani ne, když skoro každý chytrý telefon v sobě nějakou navigaci má, a co si budem povídat mají ji i lépe graficky zpracovanou.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

 

 

 

Jo, octo-bmw mini sraz :) rád sem tě po delší době viděl,a ta tvoje modrá střela vypadá taky dost dobře, škoda že pršelo a nebylo lepší místo pro focení...jak sem přijel domů tak okta byla krásně zacákaná, tak ji musím zase vykoupat, ach jo mě to mytí tak nebaví :wallbash:

 

Upraveno uživatelem twe2000
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...