Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+2 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

No nemůžu říct, že by Polárka svítila blbě...protože jsem s ní v noci prakticky ještě nejel :lol: ...Ale tak ty origo žárovky nejsou nikdy nic extra, takže výměna za něco lepšího je vždycky na místě ;)

 

Jinak zatím je všechno v poho, tažný se mi podařilo vyřešit k maximální spokojenosti a zapsat do TP origo USA tažný (protože to ofiko EU je na prt), RZ mám taky vzadu ameriku pod světlem a teď řeším nějaký zimní kola. Po prvotních úvahách na téma univerzál AT nebo MT jsem se rozhodl pro plnohodnotný zimáky (na 99% Nokian Hakapelitta LT2), ještě musím pořešit disky. Líbí se mi AEV Savegre (takový kanáldekly přímo pro JK Wranglera), akorát mají o chlup jinačí ET, než origo kola a jsou širší. Ale snad by to mělo s gumama 265/70 R17 vycházet.

Odkaz ke komentáři

Lubo: ja mel na OII NOKYA WHITE Něco jako dalkove k xenonum a barva světla odpovídala a svítili suprove a vydrželi x let a asi jsou tam porad.

 

Akorát se hůř shánějí a kámoš co je chtěl na saaba tak nakonec objednal přímo v US.

 

Ted bych je rad na golfa ale než je seženu zkusím tu night breakery. PIAA je další možnost tu šlo aspoň občas sehnat na ebay.de

 

 

Skákací: Prej kanál dekly lol když jsem na te fotce na tom viděl tu A/T pneu tak mi to připadalo spis jako součást drzaku na gumy než disk.

Odkaz ke komentáři

jj, aj moja žltá Nokya ešte stále svieti a to je stále využívaná aj ako corner.. keby jednu nezrušila srnka tak tiež svieti dodnes.. :D

 

ale čo som pozeral tak Nokya ani PIAA nie sú ani v amerike :(

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=H15+bulb&_from=R40&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XH15+15%2F55W&_nkw=H15+15%2F55W&_sacat=0

 

najlepšie sa mi zdalo že vychádzali z UK ale musím to ešte prepočítať aj s poštovným..

 

Osram je len vo francúzsku http://www.xenon-led.fr/ampoules-h15-55w-effet-xenon-5000k-osram-golf-6-c2x14599373

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři

Nějaký rozumný H4. Nejde mi o vzhled xenonu nebo modrý světlo, ale hlavně o svítivost. Takže třeba nějaký Night Breakery?? ...Já měl kdysi ty "původní", pak byly tuším plus a teď jsou snad nějaký unlimited??

 

A nebo pak něco obdobnýho od Philipsu, to už je mi celkem šumák ;) A nemrzku do ostřiku (cca 5-10l).

Odkaz ke komentáři

Jim: dělají se ty větší balení nemrzky s nějakým kohoutem dole? Aby se to dalo postavit v garaži do regálu a "odpouštět si"?

 

Jinak díky Jime za olej a filtry, vyzvednuto. Slečna/paní byla ze mě trochu mimo, protože prvně sem se představil jako DžejÁr ...

A pak, když mi řekla, že si mám vybrat nějakou tu voňavku, tak se skoro urazila, když sem se zeptal, která nejmíň smrdí ... :D

Odkaz ke komentáři

objednáno ;)


JR to víš voňky chtěla kolegyně a běda jí jak se to neprodá :D( což se teda neplní)

 

s kohoutem je asi až 1000, ale ten kohout pujde sehnat solo, jestli to chceš, já to někde objednám a udělám ti z toho balíček na míru ;)

Odkaz ke komentáři

Už jsi prubnul s Polárkou nějaký ten Jeep park? Jak dopadla Raketka?

 

Zatím ne, v září jsem byl nemocnej, ale možná bych to rád zvládnul tento měsíc. Raketka je zatím doma, sem tam s ní někdo jezdí a jinak prošla zběžným servisem, ještě pojede na STK a pak asi půjde pryč.

Odkaz ke komentáři

Njn, ty dnešní kola taky nic nevydrží :lol:

 

no ale guma mu vydržala :P

 

Že by po delší době měla cesta do Ženevy zase smysl...

 

dnes som videl na parkovisku OC Chodov bielu Polárku a hneď vedľa toho červený Beetle...hovoril som si či nemáte rodinný výlet :D :lol:

 

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...