Přejít na obsah

Radessova Octavia :-)


Doporučené příspěvky

No primo z garaze to neni. Je to jeden z mych nej kamaradu. Pracuje v kvalitnim servise, sam si to tam nechal delat na toledu..... tak si myslim, ze by to melo byt v pohode. Ale je to risk no..... myslis si, ze primo ty firmy co se tin zabyvaji, ze je to i o tom co oni pouzivaji? Ze to neni jen o tom v jakym stavu je turbo? :/

Odkaz ke komentáři

Jak pise Hans: Kamos ti tam neco naleje, TdiFun nebo Diselpower jsou u nas asi nej firmy a ty ti to ladej primo na tvoje auto.Samozrejme ti nedaj zaruku na tvoji starou spojku kolik az snese,pokud je nacata...

Samozrejme bud usetris ted na softu a budes doufat ze ti z toho nic nelehne,nebo si prisetris,ale vis ze to mas udelany poradne.

Odkaz ke komentáři

Dej to kamarádovi on tam něco nahraje.

Vždyť je to jedno co a zvládají to i v pneuservisu, v kadeřnictví či ve večerce u čičmáků.

To, že dělá někde v servisu z něj odborníka nedělá, a ani tak z kadeřníka. Určitě ne v tomto oboru. Řeším tu potom záhady typu sw z 2litra na 1,9 TDI, rozházený chks vlivem rádoby ochrany dat.

Ještě sem dodám graf např od firmy R32turbo, to je taky paráda.

Prostě se do toho sere každý, a podle toho to vypadá.

A nyní vážně..

Pokud jsi z Olomouce tak za FUNem dojeď...rozhodně se to vyplatí.

Odkaz ke komentáři

Určitě bych si to nenechal ladit někde v garáži od rádoby profíků. Kdybys někdy mluvil s tím, kdo to vážně umí a má na to vybavení (viz. TDIfun) okamžitě bys pochopil, proč jim všichni tak důveřují. Já jsem jel za funem 400km tam a 400km zpět a vůbec toho nelituji. Lituji jen toho, že jsem tam rovnou nedal i vstřiky, ale i tak je to sakra znát :)

Odkaz ke komentáři

Určitě bych si to nenechal ladit někde v garáži od rádoby profíků. Kdybys někdy mluvil s tím, kdo to vážně umí a má na to vybavení (viz. TDIfun) okamžitě bys pochopil, proč jim všichni tak důveřují. Já jsem jel za funem 400km tam a 400km zpět a vůbec toho nelituji. Lituji jen toho, že jsem tam rovnou nedal i vstřiky, ale i tak je to sakra znát :)

 

Hele a to si dělal tu službiočku za těch 5k? Já mu psal mejlika Funovi a budu mu volat a domluvat se co bude nejlepší....ale pro začátek do toho dám pouze těch 5 000,- je finanční krize a je to znát :D snad mi poradí, jelikož já se v tomhle vubec nevyznam.

Odkaz ke komentáři

Jo já platil vloni 5500,-Kč :) Určitě ti poradí.
Jinak ten graf od superfirmy to je mazec :D jak tohle někdo může pustit z dílny :D Koukám, že je to docela aktuální pár dní zpět.
A u toho posledního grafu se možná pobaví i neznalí pokud nám řekneš co je na osách za hodnoty :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...