Přejít na obsah

Radessova Octavia :-)


Doporučené příspěvky

Tak ten krouťák co vidím u Tebe v popisu už je to relativně dost hodně, ale určitě záleží na zacházení. Co jsem slyšel, tak krouťák okolo 320-330Nm by měla spojka v klidu snést. Možná tomu dupnu taky trochu víc a spojka se udělá až bude K.O. Nechtěl bych ale dávat jednohmotu, měl jsem možnost se projet v upravené Octuli s jednohmotou a hlučnost i komfort se opravdu zhoršily.

Odkaz ke komentáři

Jasně, že to je o zacházení, musíš od spodu opatrně,nedupat plnej plyn při volnoběhu...:)

Ono spojka to aji snese, spíš setrvák začíná při těch nízkých otáček trochu vibrovat, když přišlápneš, ale pohoda.

Záleží taky, jaký máš průběh křivky. kamoš má čipováno a za poslední tři roky dělal dvakrát spojku, jelikož má něco nalitýho a dle svezení má hroznej kopanec u dvou tisíc, tak to dostává asi záhul. :)

Odkaz ke komentáři

Ale jsem spokojenej..... musim tam jeste zajet s tou bankoummmrikal, ze to auti ma potencial a ze ty veci kolem turba vypada, ze byly udrzovany...uz dlouho nevidel auto s 220 000km aby bylo v takovym stavu...tak aspon pozitivni zpravy. Ja z toho mel hruzu jak to meril a jen krputil hlavou :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...