Přejít na obsah

Badec = benďas = badminton ;)


vorlajz

Doporučené příspěvky

chceme s kamarádem začít od ledna, ted zatím drtíme jenom SQUASH ale chceme to střídat, at se nám to neomrzí, tak kdyžtak hodte nějaké postřehy pro začínající..... Kdysi jsem to měl 3 semestry na vysoké a dost mě to bavilo

 

ze začátku bych byl rád za radu jakou raketu a košíky - co je při výběru dobré zohlednit ? určité hmotnost, tvar a ?

Odkaz ke komentáři
s chuti do toho Milesi... :palec: ja chodim... 5x tydne a furt bych hral a hral.. :D zitra jdu taky!!! :D

Já bych šel taky ale musím se ted přežírat když jsou ty svátky a nemám ještě to správny železo(carbon) na hraní :palec:

 

Kolik u vás stojej kurty, teď jsem sehnal za 150-180/h podle času, škoda že nemaj celoroční permice...

Odkaz ke komentáři

u nas kurt 220,- /h... :palec:

 

Badysu...co se tyce rakety, tak zalezi na tom, jaky hrajes styl a zda to uz trochu umis bo ne... Mrkni ke me do vlakna...daval jsem tam tipy na rakety pro Milese... Myslim,ze rozumna volba za dobry penize... :palec:

 

Kazdopadne doporucuji pruznejsi raketu... Vyplet max do 10 kg ...mozna 10,5 kg...

Odkaz ke komentáři
jinak postrehy pro zacatecniky... no je potreba si od nekoho nechat poradit,jak spravne drzet raketu a spravnou techniku zahravani uderu...idealni je navstivit nejaky kurzy pro zacatecniky...nebo udelame kemp a ja vas to naucim!!! :palec: :palec: :D

 

To je slovo do pranice a chlapa nabídnouo trnérskou školu ZADARA :-), přiznám se, že já jsem s technikou na štíru hodně využívám tenisový údery, tutíž hodně pohyb celý ruky, moc nepoužívám švih zápěstím :-(

Upraveno uživatelem Miles
Odkaz ke komentáři
hraju taky s Mavis 350 a ted zaciname s Mavis 2000...ty maji hodne blizko k perakum... Jiny znacky jsem nezkousel...a s Yonexy jsem spokojenej....

 

jinak nektery udery jsou jenom o zapesti, nektery o cely ruce...jinak...kdyby se sesli lidi,mohli bychom neco spachat...kdyz mi zaplatite cestu do Prahy... :lol:

 

Tady je levnej benzín na TAnk ono, není problém :smich: , o těch uderech máš pravdu ale já ty švihem skoro vůbec nepoužívám, biju to hlava nehlava, technika žádná, ale co naděláš z raketou u který musíš rovnat hlavu po větším úderu :lool:

Odkaz ke komentáři
oki...super... :smich: tesim se na tvoje postrehy... :smich: hlavne necekej...ze diky nove rakete budes hned hrat jako buh... :smich: chce to vzdycky chvili casu... :P ale neboj...bude to oki :P

 

Já vím, četl jsem v knížce o badmintonu, že raketa dělá cca 10-15% úspěchu, u mne cca 30% vzhledem z jakým materiálem hraju(pinkám) teď...

Odkaz ke komentáři

drop je tzv.kratas zezadu za sit... :smich: clear...je dlouhy mic zezadu dozadu... Pak jsou drive...(drajvy) ...to jsou rychly udery zejmena ze stredu kurtu...takovy ty rychly... :smich: ale to ti rad ukazu! :smich: :P :P ty dropy se pak hrajou sekany... Takovej mic za siti pada rychle doluuuu...velmi ucinny uder... Ale to je potreba hodne trenovat! :) pak je potreba se naucit techniku smeci a vyberu smeci... :) je toho hodne,co se musis naucit,ale o to vic te pak ta hra pohlti a bude te bavit... :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...