Přejít na obsah

Badec = benďas = badminton ;)


vorlajz

Doporučené příspěvky

malou nevýhodou jakýhkoliv přidaných omotávek je to, že posuneš těžistě rakety víc do rukojeti..., ale vzhledem k tomu, že hraju hodně technicky, tak mi to vůbec nevadí, ba naopak... jsem přesnější :smich:

 

Tak v tomhle já zatím mít problém nebudu, budu rát že mi to sedne do ruky a trefím se do kurtu:-)

Odkaz ke komentáři

jj ty overgripy jsou v balení 3... mojí Petře jsem dal na raketu 1 ... :smich: a já mám teda na každý 4 no :smich: :smich: :smich: ale fakt záleží na pocitu... chce to vyzkoušet kolik overgripů vyhovuje a pak to tak pořád používat... ty overgripy se časem zničí, je to vidět i na tom mým... mám ho tam od 20.12. co byl ten turnaj v Brně... a už se částečně prodřel...

Odkaz ke komentáři

Tak moje poznatky: prvních 10 minut na rozpacích, zdála se mi křehká bál jsem se že jí zlomím v ruce jak je lehká, ale co ta holka dokáže, parádička, smeče super, ale hlavně jsem cítil každej míček že mám pod kontrolou, jen soupeře jsem měl přítelkyni takže nebyla prověřena v pořádným boji... Přítelkyně je taky nadšená, ale byla unavená a moc jí to nešlo...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...