Jump to content

Badec = benďas = badminton ;)

vorlajz

Recommended Posts

prej trenere...woe :D no tak snad napise... :) dam mu echo...zes psal... :P jinak ja byl dneska zahrat s Petrou a jeji sestrou s pritelem .... :) docela sranda... Chodej do kurzu a docela se lepsi! :D

Taky už to chci pořádně rozjet, ale jsem furt nějakej nachcípanej...

no uz by to chtelo! :) ja jdu hrat i zitra a ve stredu... :P a mozna i ve ctvrtek... :) jo vcera zlomil kamos pri ctyrhre novou raketu za 2200,- :D

Ty jo neleze to tročku do peněz :D , ale co by člověk neuděla pro své tuky zmítané tělo, no taky jsem nervák, pár raket jsem zlomil ale tenisovejch :-)

tak jsme se dneska do toho pustili a začli nakoupením vybavení, oba s kámošem jsme zakoupili tyto pruty, tak snad to nebyl krok vedle, co Vorlíku ?

http://www.joha.cz/produkty/detail-produkt...ulti-44268.html

byly za libovou cenu tak nešlo odolat :D

ted už jen nacvakat časy na hřiště a promíchat to se squashem :) a hlavně si oživit pravidla, jsem zjistil, jak si to zpětně uvědomuju, že jsem to pomalu zapoměl :)

ale on ji nezlomil umyslne...pri nervovem zachvatu :) mel smulu...smecoval a stejny mic chtel hrat i jeho spoluhrac...no tak se rakety stretly a ta drazsi a novejsi to bohuzel odnesla... :)

Co z toho plyne, že si nový rekety kupovat nebudu a nechám starý poctivý železo Wilson impact :D

Badysu...ta NS 800 stoji na netu kolem 1900,- dobra cena...raketa je to tuha...ja osobne doporucuju zacatecnikum pruznejsi rakety...ty ti lecos odpusti v technice...tuha rozhodne ne! :D ale faktem je,ze nevim,jaky herni styl vyznavas a jak jsi na tom s technikou uderu...atd. :) sna vis,co delas! :)

Badysu...ta NS 800 stoji na netu kolem 1900,- dobra cena...raketa je to tuha...ja osobne doporucuju zacatecnikum pruznejsi rakety...ty ti lecos odpusti v technice...tuha rozhodne ne! :) ale faktem je,ze nevim,jaky herni styl vyznavas a jak jsi na tom s technikou uderu...atd. :) sna vis,co delas! :P

jj projel jsem to, měli jsme sebou vytisknuté nějaké tipy na kolik co přijde a ta NS800 nas vyšla po přepoštu na 850,- :D tak nebylo co řešit si myslím :D

techniku už nevím, už jsem to asi 2roky nehral, vše zapoměno :P

zlomena raketa se necha opravit...za cca 300,- a to se u rakety za x tacu vyplati... B) rozhodne kup lepsi zelezo nez je ten Wilson... :palec:

Ty jo neříkej mi, že opravěj zlomenou raketu, čím vždyt je z carbonu, nebo dalších nesmyslů, to vemou sekundový lepidlo, nechápu, ale si to jde no. Určitě si rakety koupím, ale krámek je asi do ledna zavřenej :palec: , tak objednám 4.1.2010 a 7.1.2010 jedu okolo Brna tak bych se tam hned stavil a vyzvedl ;)

to bych se divil,ze by meli zavreno...psal jsi primo p.Matulovi?

Badysu,ta cena je super,otazkou je,zda je to skutecne Yonex bo nejay fake....taky jsem mel 3 Yonexky z ebaye dohromady z 2900,- a dve jsem zlomil... :palec: jedna zustala...ale uz s ni nehraju...ted mam Li-Ning Storm N 70 ;)

to bych se divil,ze by meli zavreno...psal jsi primo p.Matulovi?

Badysu,ta cena je super,otazkou je,zda je to skutecne Yonex bo nejay fake....taky jsem mel 3 Yonexky z ebaye dohromady z 2900,- a dve jsem zlomil... :palec: jedna zustala...ale uz s ni nehraju...ted mam Li-Ning Storm N 70 ;)

normál koupena v jednom megasport obchodu v polsku - výprodej posledních 3 skladových kusu, puvodní cena nějakych 1900,- a ted povánční sleva. Aspon je vidět, jake jsou marže obchodníku z doporučených cen.

jj však taky ano ;)) tak konečně jdem dneska v 21h zapinkat, hurá :palec: v celé OV je plno :palec: bude to chtít hodit trvalou rezervaci

Čus, hele pak sem hoď odkaz kam chodíš hrát a jestli je to dobrý, občas jedu do Rychvaldu na návštěvu, takže bych si šel s přítelkyní zapinkat at furt jenom nesedíme u příbuznejch a neposloucháme tu "ostravštinu" B)

trika si kupuju Adidas...u nas v A3 Sportu maji paradni vyber a kupuju je vzdy ve sleve...tzn.kolem 480 az 580...jinak stoji 800 a vejs a to je moc... :lool: jinak boty jsou dobry Yonexy,ale nejsou kozeny...ja si predloni koupil Mizuno Wave Light tusim,staly 3200,- dneska stoji kolem 2400,- a ty jsou kozeny a zatim drzi pekelne...Mizuno vubec vyrqbi hodne kvalitni salovou obuv,ale treba i kopacky apod. ;)

jinak jsem vcera obdrzel dalsi raketu do sbirky... apacs Lethal 60,utocna raketa,tak jsem ji nechal hned preplest vypletem Yonex 65Ti na 11 kg...a zitra ji vyzkousim...ale jeste musim namotat par ovwrgripu,aby nebyla rukojet tak uzka! :)

Čus, hele pak sem hoď odkaz kam chodíš hrát a jestli je to dobrý, občas jedu do Rychvaldu na návštěvu, takže bych si šel s přítelkyní zapinkat at furt jenom nesedíme u příbuznejch a neposloucháme tu "ostravštinu" :)

no to zatím neporadím, včera jsme byli na jednom a sral mě nizký strop, ne že bych to rval nějak ku stropu, ale sem tam to bylo limitující a kor ted při začátcích.

jinak badec super, skvěle jsme si zahráli a hodka byla fakt málo, hned to uteklo :lool:

takže po novém roce zkusíme jiné hřiště ;)