Přejít na obsah

Nefunkčné repro v ĽP dverách


Doporučené příspěvky

Ahojte,

mám taký problém na svojej O2 FL - výškový reprák v dverách šoféra chrčí, a aj to iba pri najvyššej hlasitosti a basový nehraje vôbec :wallbash: . Autorádio mám Bolero (od novoty), Sound System nemám. Jediné čo bolo (asi) domontované je Parrot, kto to robil a ako netuším.

Už som to konzultoval s Kocino-m (vďaka), mali sme dole tapacír a aj vytiahnuté rádio.
Skúšali sme pohýbať s konektormi a káblami v dverách, či neboli zlomené, pretočené, vycvaknuté a pod. a skúšali sme aj pohýbať s konektorom zozadu na rádiu, bez úspechu. Konektory boli nezoxidované, v poriadku pozápajané. Tak isto aj diagnostika vypísala chybu s reprákmi v ĽP dverách. Ostatné hrajú v pohodičke.

Neviete čo s tým môže byť? Môže byť problém v samotnom rádiu? Mám to zaviesť do autorizáku? Prípadne nepoznáte nejakého šikovného autoelektrikára zo Slovenska (západ, záhorie), prípadne Česko (jihomoravský a zlínský kraj). Prikladám aj video.

Ďakujem za každú radu a pomoc

Video: https://www.youtube.com/watch?v=1JMKzrqGyec

Odkaz ke komentáři

Stredobas vôbec nefunguje a výškový chrčí pri vyšších hlasitostiach (60% +). Kabeláže v dverách samotných sme s Kocino-m kontrolovali, boli v poriadku, nič nebolo vypojené, ani prerušené, pokrútené, jednoducho v poriadku. Tak isto sme pozerali aj konektory na rádiu, tiež v poriadku. Ešte skúsim pozrieť kabeláž čo je v gume medzi dverami a samotnou karosériou, či náhodou tam nie sú zlomené. Teoreticky ale skúsiť vymeniť kľučky (výškáč) ma nenapadlo. Musím skusiť.

Je možné, že by bol odpálený basák, a tým pádom ten výškový chrčí (lebo je napájaný z basáku)?

Odkaz ke komentáři

Asi si nevidel vyskove repraky v dvojkovej octavke, co? Je sucastou celej klucky predsa, resp. je v nej nataveny :blink:

 

:palec::lol::smich:

 

 

Take auto sa aj vyraba??? oc2???

 

Viem ze je reprak uchyteny-nataveny v klucke!!!! :prcprc: :prcprc:

 

Ale asi ty ked odide reprak tak menis komplet klucku+reprak.

 

Ja menim len samotny reprak. :smich: :smich:

Jednoduchsie vymenit vyskac nez celu klucku... Podla niekoho :-)

 

:prcprc::lol:

 

 

Urcite je lacnejsie vymenit len vyskac !!!!

 

Ale podla teba je jednoduchsie a hlavne lacnejsie vymenit komplet klucku s reprakom!!! :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...