Přejít na obsah

Obaly xenonu


zodac

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi, potreboval bych poradit, musim koupit nove obaly xenů na svoji Oktuli, ale nevim jak je na tom se svitivosti pres ty cocky znacka DEPO oproti originalum, prece jenom stoji asi o 2000.- mene nez ty originalni svetla, abych nekoupil treba neoriginalni a pak byl nastvanej, ze jsem usetril na kazdym svetle 2000.- ale nesviti to :wacko:

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Neoriginální světlo bych už nedal, mam jedno namontováno na oct. nejdou seřídit jak originál, uhly nesedí a rozdíl výšky dosvitu mezi potkávacím a dálkovým je dvojnásobný. Byl sem v škodovce na seřízení a tam mi řekli že nejdou seřídit a nesedí uhly. Doporučili mi vyměnit světlo, můžu mít pak problém na technické.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Obaly jsem dlouho řešil a nakonec jsem dal originální ( za 7tis. + nové výbojky ) a přeházel jsem jednotky a jsem rád, že jsem nešetřil.Seřízení Xenonů lze jak bylo zmíněno přes nastavovací šrouby, ale jde o to zda jsou dodělávané nebo origo.Pokud jsou origo včetně čidel tak nejprve zapolohvat motorky ( přes VAGa ) na nulovou polohu a pak nastavujeme mechanicky přes šrouby za pomocí regloskopu např. na STK.V druhém případě vše mechanicky.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...