Přejít na obsah

Robího černá Octáva


Doporučené příspěvky

Laurine mě to nepohoršilo, jen mě to prostě příjde úplně zcestné to komentovat když se nikdo neptá na to která jsou hnusná. Já nechtěl vědět názor na kola všeobecne, ale pouze která z těch tří.

 

Kola kupuji teď protože jsem prodal Hanza 18-ky včera. A měl jsem zamluvené 17-ky tak proto se ptám ná názor.

Odkaz ke komentáři

jo já vím jak vypadají, z těch 3 určitě tyto. jinak passat pěknej, proč jsi vyměnil?

 

 

Protože před Pašíkem jsem měl dvě Octávy a Octáva je pro mě citová záležitost tak jsem si našel fakt topku Octávku. Nejdřívě jsem chtěl II fl, ale má to tchán a není spokojenej a co jsem četl různé recenze atd a hlavně se mě nelíbí ty kapky světla. Takže pro mě to byla prostě Octáva II s km do 150 000 max. Tak jsem Pašíka prodal, ale práce na něm bylo hodně. Měl jsem ho dcl poladěného. Byl to pěknej kluk :-) Byl to sportline tak to i jelo 125Kw.

Odkaz ke komentáři

Jojo Hanza jsou ty první. Nemohl jsem si nechat ty 18-ky, mě se to sice líbilo, ale když jsme naložil auto tak mě Passat drhnul a to jsem nechtěl. Octáva by byla určo to samé. Takže kvůli praktičnosti volim 17.ky. Jelikož autem jezdím minimálně 150 denně.

Odkaz ke komentáři

Laurine mě to nepohoršilo, jen mě to prostě příjde úplně zcestné to komentovat když se nikdo neptá na to která jsou hnusná. Já nechtěl vědět názor na kola všeobecne, ale pouze která z těch tří.

 

Kola kupuji teď protože jsem prodal Hanza 18-ky včera. A měl jsem zamluvené 17-ky tak proto se ptám ná názor.

 

hej ok.. takze mam rict ktera, ackoliv se mi ani jedny nelibi?

 

Asi ty treti, a jinak mam stejnej nazor jako psala Mys. Radeji nejake svetlejsi.

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři

No abych řekl svůj názor, pro mě tato kola jsou všechny takový tuzing, měl jsem chvíli na OII černé krátké ty 5paprskové borbet taky leštěná versus černá, jednak hrozná údržba, pořád by to člověk leštil, a přišlo mi to jako tuzing. Tak jsem je poslal pryč a koupil antracit, nějak mám podobný názor jak ostatní, ale je fakt že hodně lidem se líbí proto se prodaly ihned i se shudlanýma gumama a koplý :D

Byly to tyto

http://www.e-pneu.cz/images/alu/borbet_xl_dark_big1.jpg

a vyměnil jsem za tyto dělají se i v černo leštěný ale ty jsem nechtěl

http://www.pneu360.cz/alu-kola/aez-excite-lesteny-dezen a jsem spokojen.

Kamarád tady na ulici má taky na krátké ty Hanza, hodně lidem se to líbí, většinou těm co moc neznaj, stejně jak jsem s kamarádem dali kvalitní OZ na FIRS v 17" a jedinný číny, který se vešly na brzdy v 16" a každej jak se mu ty číny líbí víc.

Odkaz ke komentáři

Díky za názory :-) No právě já vím že hodně lidem se ty Hanza líbí, je pravda že to je už takový tuning a však já nemám auto v základu :-). Dělám si na něm úpravy, ale je to co se líbí mě, akorát s těma kolama jsem nerozhodnej, stále přemýšlím která. Proto jsem se ptal na názor. Jako samozřejmě mě napadlo dát na to 17-ky Škodvácké, ale když už se mě nějaké líběj tak to jsou z O III a stojej nad 30 000 :D i s pneu teda. Takže to se mě zas na to dávat fakt nechce.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...