Přejít na obsah

Robího černá Octáva


Doporučené příspěvky

To je ruzny jak ktera pojistovna.

 

Ja mam havarko se vsim vsudy a spoluucast 0% (min 2000) a platim 11 500 rocne. Auto je pojisteny na aktualni prodejni cenu na trhu (na castku me to nechteli pojistit) a v den pojisteni to bylo 208 tkč + jeste pojisteny audio na 70 tkč k tomu takze kdyby me to ukradli tak dostanu momentalne necelejch 280. Ale ja mam extrem s tou 0 spoluucasti a jeste Columba, kdybych nemel pojistenyho columba a klasickou spoluucast 5% a jeste podminku ze vsechny opravy budou ve smluvnim servisu Kooperativy tak sem na nakejch 6,5-7 tisicich.

Ahoj, to silně pohybuji. Kdyz ti auto nekdo ukradne, dostanes tabulkovou cenu. Ted treba nejakych 190 -200 tis kdyz moc. Kdyby ti ukradli audio (columbus) dostanes tech 80. Ta castka za auto a audio se nescitaji, jen je to rozdeleny kazdy zvlast. Ale pokazde musis dat ty 2 tis. Ja platim za havarijko na auto 4100 kc a to je kooperativa allrisk. Audio mam pojistene na 30 tis, protoze je v aute zatim swing. Spoluucast mam 5 tis

Odkaz ke komentáři

A mel si opravdu ty NB ultimated? To zni dobre ty mozna objednan pac furt hledam neco s lepsi svitivosti

 

@Mich: ne opravdu to je tak, jak rikam. Za auto dostanu tabulkovou castku + vybava navic a k tomu audio. Nevim jak je to standard, ale vydupal sem si to nechat pripsat do smlouvy, ikdyz v kooperative rikali ze to tak je vzdycky. Taky se to moje jmenuje allrisk. Kazdopadne taky platim 3x vic nez ty, neco kvuli tomuhle dodatku priplacim, tusim ze nejakejch 800 rocne.

Odkaz ke komentáři

tím, že ti to připsali do smlouvy neplatíš určitě víc, pokud je to u allrisku standard, jak ti bylo sděleno. Proto asi neměli problém ti to do smlouvy napsat. Co se týče ceny, hledal bych spíš rozdíl v tom, že mám POV a HAV napsáno na taťku a ten má max bonus a bezeškodný průběh. Sleva je tím pádem obrovská..

 

Dnes si to ještě u kooperativy ověřím a pokud je to jak říkáš, je to jenom SUPER! Taky dám asi columbuse + GSM III a jestli to bude takto pojištěno, jenom dobře! Díky za podmět :palec:

Odkaz ke komentáři

A mel si opravdu ty NB ultimated? To zni dobre ty mozna objednan pac furt hledam neco s lepsi svitivosti

 

 

 

Určitě jsem je měl. Také jsem sháněl aby to co nejvíce svítilo. :-) Akorát teď potřebuju sehnat parkovačky bílé, viděl jsem parkovačky 4000 kelvinů, ale nevim jestli to bude stačit. ?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

pokud ty poslední budou aspon v 18kách, tak by nemuseli vypadat špatne :D, jinak nezapomen že malý černý kola na černým autě zaniknout :palec:

 

jinak výběr teda nevím no, ale je to tvoje auto, tak si tam můžeš dát co chceš, ale pak nemůžeš chtít po lidech názory ^_^

Odkaz ke komentáři

zikmeister: Já chtěl poradit které z nich, takže jako třeba které z nich vypadají nejlépe. Příjde mě zbytečně že někdo píše hrůza atd a pak když se podívám na jejich kola tak to je teprve nevkus. Já děkuju těm co se vyjádřili, proto jsem to psal, ale chtěl jsem jen vědět které z nich a ne že žádné. Nevim jestli to píšu právě pochopitelně. Je jasný že si vyberu podle sebe, ale šlo o názor jako, které z nich. Příjde mě nevhodné že někdo píše hrůza a pak Mich po mém komentu, kde píšu že jsem se na to neptal napíše zas hrůza. Tak to mě příjde úplně jako extrém.

Odkaz ke komentáři

zikmeister: Já chtěl poradit které z nich, takže jako třeba které z nich vypadají nejlépe. Příjde mě zbytečně že někdo píše hrůza atd a pak když se podívám na jejich kola tak to je teprve nevkus. Já děkuju těm co se vyjádřili, proto jsem to psal, ale chtěl jsem jen vědět které z nich a ne že žádné. Nevim jestli to píšu právě pochopitelně. Je jasný že si vyberu podle sebe, ale šlo o názor jako, které z nich. Příjde mě nevhodné že někdo píše hrůza a pak Mich po mém komentu, kde píšu že jsem se na to neptal napíše zas hrůza. Tak to mě příjde úplně jako extrém.

Proč extrém? Myslím, že se tomu říká naschvál. U vás tomu říkáte extrem? ;)

Odkaz ke komentáři

Víš co tam jde o to že jsem chtěl vědět názor těch tří a že se někomu nelíbí to jsem nechtěl. To bych snad napsal co si o nich myslíte a pak bych ty názory bral. Jinak mě příjdou prostě scestný.

 

Jako mě se nejvíce líbí asi ty Dotz, ale právě jsem přemýšlel o jiných když jsem Dotzy měl na Pašíkoj a Pašík byl černej a hodilo se to k němu. Můžeš sám posoudit.

post-38287-0-52797600-1420916101_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...