Přejít na obsah

Moja lááska.


Doporučené příspěvky

koukam, ze mas rad LED system :D ... 1.8 TSI ? Nejake dalsi info ? plany, zmeny ?

Dobrý deň

 

Teraz sa striekajú podbehy a predná maska a podmaska. Na ceste sú pružiny Eibach - 30/30mm. Predchádzajúci majiteľ tam dal pružinz 4x4 a mňa to ....., lebo to vypadá jak fabia 2.

A hlavne, v pondelok ide do servisu, lebo sa zasekávajú výrive klapky v sacom potrubí. Roboty do čuda s rozoberaním. Že vraj existuje sada na prečistenie, bez rozoberania.

Si objednaval len znak a robil si si to sam, ci si objednaval cely cover? Nebojis sa, ze pri vystreleni bagu ti, pri stasti, urobi znak len otlacok na celo? :D

Mne sa znak škodovky páči. Budem maskotom. :palec:. Objednal som len znak. Dal som dole starý, vyrezal , a keď som uvidel poskladaný vankúš??!! skoro som sa po.... No ale už čo. Vsunul nový, a po krajoch som dal bodky sekundového lepidla. ;)

post-32880-0-66345100-1422014285_thumb.jpg

post-32880-0-45088500-1422014514_thumb.jpg

post-32880-0-80541900-1422014712.jpg

Odkaz ke komentáři

auto zajimavy, prekvapila me LED zavislost :)

 

s tim airbagem to je v pohode. On se otevre tou spodni casti, viz.

 

54b51951b3763646b8320100.jpg?type=im2

 

 

jako samozrejme nic proti tem, co to z nejakeho duvodu nechteji, ale taky tu uz byl argument, ze nekdo si ten znak neda, protoze nechce aby mu airbag vystrelil pri demontazi.. nezapomente, ze s tim musi manipulovat v autorizacich, takze to musi byt hodne blbuvzdorny ;)

Odkaz ke komentáři

Led závislosť, to je dobré. Keby to čítala moja žena. Vzadu som dal led odrazky, ktoré svietia s denným osvetlením preto aby bolo auto vidieť v hmle keby náhodou manželka alebo syn zabudli svietiť normálnymi + hmlovymi svetlami. Vpredu sa mracitkami zakryli parkovacky. Tak som našiel led pásky s bielym a orange led. Dal som ich pod svetlo, aby ich nebolo vidieť keď nesvietia. No a dnu. Je to jednoduché zapojenie a lacné.

Odkaz ke komentáři

s tim airbagem to je v pohode. On se otevre tou spodni casti, viz.

Asi si nepochopil, co som tym myslel a zrejme nevies ako sa "montuje" znak z airbagu OIII na cover airbagu OII FL ;)

Nejde o vystrelenie bagu pocas montaze, ale pri naraze...

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Tie zadné ledky mi dokonca pochválili aj policajti, (www.ledodrazky.cz) auto je čierne, a do feldy z manželkou už to jedna kočka neubrzdila.

Dúfam že ja svoje airbagy už nikdy neuvidím.

Cob osvetlenie je krajšie, ale led je kontrastnejsie a tým viditelnejsie, a votom to je.

Odkaz ke komentáři

Majú presne 50 cm. Dal som dole svetla, nalepil na nárazník 5 mm za hranou svetla do vnútra. Svetielka sú na krajoch nie v strede a osvetluju plexi zo spodu. Zapojil na smerovky, parkovacky, kostru. Ma to svoje relatka, ale musel som dať ešte jedné, lebo pri naštartovaní smerovky svietili chaotický. Pokus-omyl-minus 17 stupňov-ale podarilo sa.

Odkaz ke komentáři

Led závislosť, to je dobré. Keby to čítala moja žena. Vzadu som dal led odrazky, ktoré svietia s denným osvetlením preto aby bolo auto vidieť v hmle keby náhodou manželka alebo syn zabudli svietiť normálnymi + hmlovymi svetlami. Vpredu sa mracitkami zakryli parkovacky. Tak som našiel led pásky s bielym a orange led. Dal som ich pod svetlo, aby ich nebolo vidieť keď nesvietia. No a dnu. Je to jednoduché zapojenie a lacné.

Ty podsviceny odrazky to v mlze asi moc nezachranej kdyz si mamka nerozsviti

Na me toje uz moc takovy houpackarsky ty diody a plouteva ala bmw

Ale hlavne, ze se to libi tobe

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...