Přejít na obsah

pulsikovo bílá 1.8T


pulsik

Doporučené příspěvky

Zapoměl jsem fotit :( Padlo tolik nadávek, že jsem to radši nepočítal. Nejvíc jsem nadával u vypinování, jelikož jsem měl tlustou sponku tak to nešlo. Holka prokoukla, jen tam mám ještě předface masku - nová je v lakovně, a musím dokoupit blinkry - myslel jsem, že tam budou pasovat ale ani omylem. A den jsem ukončil tím, že jsem zjistil, že mi nejdou přední i zadní mlhovky.. tak nevím kde hledat? pojistka?

post-40261-0-46445100-1464446231_thumb.jpg

post-40261-0-06195000-1464541908_thumb.jpg

Upraveno uživatelem pulsik
Odkaz ke komentáři

Diky moc kluci :-)

 

ciimaa: Mouchy se určitě doladí, jen mám strach o ty mlhovky. Jinak sem to dělal venku na kruháči u Čepiroh jestli víš- koukali tam na mě jak na blázna:-D

 

adolfik: Vzal sem od Sadeho to bylo cenově nejrozumnější

 

košin: taky sem názoru, že bílá je luxus jen na údržbu to je na pytel:-D

Odkaz ke komentáři

Diky moc Konny. Jsem nadšenej z toho :) Jinak ja bych to taky nedelal ted, kvůli zranění levé ruky, ale neměl jsem kam dat ten naraznik tak sem to musel udělat hned:-D alespoň už mám klid. Někdy jsou i důležitější věci, určo se k tomu taky dostaneš.

 

Jinak mlhovky už svítí! Pojistka :-)

 

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

O tom spinaci jsem taky premejslel. Ted jsem rozebral cas palubovky, ten vypinac a dratky tam jsou v pohode. Dratky od svetlometu primo jsou taky v pohode a drzi tam. Jenze jsou to jen kousky, potreboval bych to rozebrat z bodu A do B a to se mi nechce:-D..Zahejbal sem s dratama, dal tam pojistku a zatim to drzi tak to nechapu. Kdyby to delalo i predtim tak ok ale jak je nepoužívám tak nevim :-( zitra si vemu z prace merak a zkusim promerit:-(

 

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Tak dnes sem jel do servisu seřídit světla. Měli kluci docela pakárnu seřídit druhovýrobu:D, ale nakonec se podařilo. Jinak pojistku mlhovek při zapnutí jsem taky vyresil-byl to konektor od žárovky mlhovky kterej se dotýkal zajišťující páčky žárovky :)

 

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Pár aktuálních fotek. Nebyl teď moc čas, zlomil jsem si nohu takže přes měsíc v sádře a kupuje se bydlení :-) Jinak po tom měsíci, co Okta stála mě hned pozlobila tím, že odešla cívka startéru - takže proběhla výměna a už zase jezdí :-)

post-40261-0-07825100-1469274278_thumb.jpg

post-40261-0-84025100-1469274285_thumb.jpg

post-40261-0-18570800-1469274293_thumb.png

Upraveno uživatelem pulsik
Odkaz ke komentáři

Jedu Ti pohodička, a říkám si, že bych mohl zaparkovat u baráku, že tam teď bude místo..no, ale pak si řeknu, tam je ten vymrdan*j obrubník, tak to zapíchnu vedle jako vždycky...no samozřejmě sem zaparkoval tam, kde sem původně nechtěl a už to bylo.. Dával jsem si pozor ale asi málo. Ještě jsem to nerozdejchal, ale přes slevy Octaviaclubu jsem objednal radši nový za 1985KČ, nemůžu na to koukat.. Já se těch folíí nedočkám asi.

Odkaz ke komentáři

ajajaaaaj toto veru nie je pekne. Ale poznam to clovek ked si dava prilis pozor tak to nevyjde :-(

Jedu Ti pohodička, a říkám si, že bych mohl zaparkovat u baráku, že tam teď bude místo..no, ale pak si řeknu, tam je ten vymrdan*j obrubník, tak to zapíchnu vedle jako vždycky...no samozřejmě sem zaparkoval tam, kde sem původně nechtěl a už to bylo.. Dával jsem si pozor ale asi málo. Ještě jsem to nerozdejchal, ale přes slevy Octaviaclubu jsem objednal radši nový za 1985KČ, nemůžu na to koukat.. Já se těch folíí nedočkám asi.

 

Odkaz ke komentáři

To fakt nasere, když se něco takového stane, zvlášť když o nějakém takovém nebezpečném místě víš... :wallbash:

 

Opravovat to kolo nemá cenu, protože by ses podle mě přiblížil cenou na cenu nového disku, ale jak vidím, tak jsi to bleskurychle vyřešil :palec: . Teď můžeš mít to podřené kolo jako rezervu místo R15, ne? ;)

 

A nezoufej, když nebudou folie teď, tak příště, ale určitě se dočkáš... ;)

 

 

Tak máš další pokus :D

 

Si to teď zabil... :lol: :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...