Přejít na obsah

Můj bílej kombík facelift 1.6 74kw


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

jooo ja garaz nemam, dneska jsem se valel celej den v bahne u auta, v motoru jsem nasel prerusenej kabilek nevim od ceho, probijel mi posledni svickovej kabel, tak jsem dal jinej a jede to o dost lip a snad uz nebude zrat 15/100 na dalnici, a furt me nefunguje dodelavana dalka, odemkne, nezamkne, jen problikne, a mechanicky klicem zamknu bez problemu vsechny dvere, nechapu, je to od remotronix, nekdo nakou pomoc please? :)

 

jo a guma prisla uz

IMG_20170314_145244_zpslwa0fqcx.jpg

 

IMG_20170314_175422_zpspwnqbpll.jpg

 

netusite nekdo od ceho to je? neni to od teplomeru? ten jedinej mi blbne! :-D diky vsem za radu

 

 

edit - zajimava konverzace s rakso, popsal jsem svuj problem, ze jsem prosel kabelaz a ze je v poradku, ze pojistky jsou v poradku, a ze mechanika zamku je taky v poradku, ze odemkne ale nezamkne, a pokracovani me uplne rozesmalo jak se snazi vykroutit :

 

>> a to mate zapojeno na koncernovem vozidle? >> ano skoda octavia 2001 >> v tom pripade je to neodbornou montazi nezkuseneho elektrikare ... na to jsem mu napsal jakto ze to pozna podle toho ze to je skodovka a jakto ze to pul roku fungovalo? :-D

 

odpoved : "Delam instalace 20 let. Mate chybne zapojeno.... casta zavada... ale to jsem vam jiz psal..."

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak jsem uz nevydrzel a vytahnul zapraseny letaky a uz jsem zase white on white, uz dlouho hledam bilej blatnik a octavka mi dneska na vapce jaksi naznacila ze ho uz proste chce a cekat uz dal nehodla, tak zejtra bych mel jet pro cervenej origo v dobrym stavu za tago, tak snad to nastrikam aby to nebylo jak pest na oko, jestli potkam svestky tak me zkasirujou za ostry hrany :-D

 

 

17579948_1483741084971817_537190951_n_zp

 

dira_zpsn8xoflgd.jpg

Odkaz ke komentáři

tak zatim jsem blatnik nemel cas nandat ale dneska jsem si udelal opet radost a pridelal si do budoucna pracicku, koupil jsem si za petikilo loketku, s par vecma co jsem k ni dostal, nevite nekdo co vsechno musim koupit? nakej redukcni sroub a dve trojnozky? nevite jestli se nedela sprej na interierovy dily? mam cernej interier a tohle je sedy :-( :-D

 

edit : taky uvazuju nad ofukama prednich oken, mate nekdo zkusenosti?

17814121_1492565194089406_1292279372_n_z

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...