Přejít na obsah

Black Sheep


Doporučené příspěvky

Sammael_RS: byla to pecka, já i malá sme se zasmáli

 

marekczek: dírů? možná myslíme to stejný já si všim vystouplího asfaltu tak o 10cm takovej kousek v tom kopečku. To máš velký štěstí že se nic nestalo. Přitom jak je to dlouho co se to opravovalo, za to bych jim ukop hlavu. Odfláknutá práce

edit: trochu sem zkoumal záběry z kamerky a našel tohle je to ono? na fotkách to moc vidět není ale je to dost velký ...

post-50316-0-70230200-1469434025_thumb.jpg

post-50316-0-26181200-1469434033_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

jojo to je on, já sem si najížděl klasicky stopu do zatáčky a idiot sem na to ve tmě zapomněl. Nic se nestalo no.

 

Taky nechápu, 4 rokem to tam opravují a furt to je rozbitý. Fakt nevím kde je chyba, nejsem pozemní stavitel. Dnes sem tam jel a už tam bylo omezení 30km/h a značka na hrboly.

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

dnes proběhla akce "LED"

osvětlení registrační značky
osvětlení zavazadlového prostoru
stropní osvětlení vpředu a vzadu a světla pro čtení
osvětlení nástupního prostoru ve zpětných zrcátkách
dveřní varovné svítilny
osvětlení schránky spolujezdce

Ledky sem nakoupil od člena fóra Fireee

 

Montáž celkem v pohodě jen bych nakopal do zadku toho kdo tahal a připojoval kabely k lampičkám v kufru, vyndal sem lampičku a konektor zůstal za plastem pač byl krátkej kabel tak sem musel sundat i kus plastu a zas to zapojit.
Až se budu motat kolem auta večer trochu to pofotim ;)

Odkaz ke komentáři

"zkontrolujte osvětlení registrační značky" mě omejou.
řikám si asi špatnej kontakt tak to zase rozdělám s tím že to prostříknu konkorem, rozdělám jedno světlo udělám a gut rozdělám druhý a to se mi rozpadlo v ruce jak bylo sežraný.
WTF 5 let starý auto a už to takhle trpí. Tak sem objednal komplet led nový světýlka na SPZ

 

 

:(

Odkaz ke komentáři

Mračítka jsou zatím provizorní (stříknutý racerdipem) hold není to lak a a je to na tom poznat
Až pude předek na novej lak tak se koupí mračítka a nechaj se taky stříknout, masku budu muset taky koupit novou tahle už má pár zásahů od kamínků a mám v hlavě dvě varianty.
vršek masky do laku a usměv nechat chromovej
vršek masky do laku a usměv dát do matný černý

JJ, s ledkama to svítí parádně (nemám rád to nažloutlý světlo za žárovek)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...