Přejít na obsah

Black Sheep


Doporučené příspěvky

tak som teraz pozeral v skoda aplikacii manual na octaviu z 5/2009 tam je pisane po dlhom stlaceni ASR sa mi rozvieti ta kontrolka co som pisal vysie a az....a v manualy od 5/2010 sa rozsvieti presne taka ista kontrolka ASR off ako tebe... moje auto bolo vyrobene 15.4.2010 tak mam asi smolu :wacko:

 

edit ale teraz som videl video https://www.youtube.com/watch?v=8Qh4soNDyUg a presne takto to vyzera aj u mna ale bez launchu :D

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Až do mě zezadu někdo bouchne tak mu rozmlátím hlavu pálkou, homologaci samosřejmě mají jinak bych je na auto nedával.
Je mi jasný že se to každýmu nelíbí, ale tak to je každýho věc. Kdyby dělala škodovka led jako na sedan šel bych do nich.

Odkaz ke komentáři
Az do tebe nekdo zezadu bouchne a ty budes vysvetlovat, co tam mas za svetla, ti do smichu moc nebude... 
A co by jako mel vysvetlovat? Pri nehode by musela bejt prima souvislost a pokud vim, tak clovek ma dodrzovat bezpecnou vzdalenost, bez ohledu na to jaky ma svetla vozidlo pred nim. I kdyby tam nemel zadny svetla, tak za nim nehoda nejde...
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...