Přejít na obsah

yardova modrá OII


Doporučené příspěvky

Čaute kucí,

tak konečně se začínám cejtit, že je čím se pochlubit, tak se taky přidám a ukážu svoji krásku :)

 

Jde o modrou OII Combi, rok 2006, 1,9TDI 77kW DSG + chip od Aleše Škutchana.

Auto jsem koupil od táty, kterej loni zakoupil novou OIII a já dejme tomu v té době odcházel z práce, ve které jsem měl k dispozici firemní auto. No ne že bych auto nějak vyloženě potřeboval ale když byla tahle příležitost, tak jsem ji vzal. Už dřív jsem měl OI a lehké úpravy na autě byly samozřejmostí, tak jsem věděl, že budu pokračovat i s ,,novým" mazlem. Kort když v OC už nějakej ten pátek jsem a docela dost jsem se tu nakazil... :)

 

Výbavu auta tu popisovat nebudu, prostě je to Eleganska. Jediný co je trochu divný, a řešil jsem to už s klukama na brněnským pravidelným srazu, tak auto je o 1,5cm níž. Dle výbavy tam sportovní podvozek není, a jelikož táta auto tenkrát kupoval taky jetý, tak netušíme čím to je. Čert to vem, je to níž, já jsem asi radši, aspoň to nemusím dodělávat já :)

 

Pár věcí jsem teda ,,musel" po tátovi dát dokupy, jako třeba rozchodit světelnej senzor (stačilo vyměnit spínač světel s polohou auto, kablík už byl nataženej), rozchodit zadní parkáče (táta je přece stará škola a senzory nepotřebuje) nebo vyměnit Stream bez MP3 za Stream s MP3 a hlavně AUXem. Jinak jsem si začal auto přizpůsobovat obrazu svému:

- začal jsem stržením bočních černých lišt na dveřích a sundání nápisu Octavia z víka kufru (chtěl jsem to pak rozbrousit a asi jsem to trochu přehnal, bravo Jaroušku!)

- díky klukům na pravidelným brněnským srazu mám nakódovaný denní svícení na mlhovky(staženo na 50%) a trvale rozsvícený blinkry (ala amerika) na 40%

- další na řadu přišla maska, resp. její výplň Honeycomb - nekřesťanský prachy to stálo ale je to božácký

- následně jsem dával dokupy ty senzory, s čímž hraje jednu roli výměna zadního nárazníku za RS

- jako poslední zatím na autě přistála kola Ronal R47 8x18 ET35, černě nalakovaná s červeným pruhem okolo, původně jsem chtěl jiný, ale tyhle jsem zahlídl na sbazaru za docela rozumnou cenu a vůbec nevypadají špatně.

 

Jinak samozřejmě ještě plánuju další věci, i když už mě toho moc nečeká. Vlastně už asi jen jedna věc:

- přední RS nárazník + výplň Honeycomb

- možná nějaký lízátko pod přední nárazník

 

Tím zatím končím a ještě přidám pár fotek pro představu.

 

post-27735-0-02909100-1460460877_thumb.jpg

post-27735-0-85698500-1460460892_thumb.jpg

post-27735-0-37330800-1460460907_thumb.jpg

post-27735-0-17701700-1460460924_thumb.jpg

post-27735-0-62205400-1460460942_thumb.jpg

post-27735-0-95088800-1460460965_thumb.jpg

post-27735-0-08785600-1460460982_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No jasně! Na koncovku jsem zapomněl! :) Chtěl bych taky dát, ale spíš tu oválnou, dvě kulatý se mi moc nelíbí. Jinak dík, chlapi, k té barvě jsem byl za začátku trochu skeptickej, ale když jsem viděl ten zadní nárazník nasazenej, tak jsem byl hrozně rád, protože jak píše kugler, Octu v téhle barvě s RS nárazníkama jsem taky ještě neviděl...Jinak nad znakama jsem taky přemejšlel, ale nějak mi na to auto nepasujou...Nový znaky prostě patří na OIII, tak jak audi kola patří prostě na audi...:)

Upraveno uživatelem yarda
Odkaz ke komentáři

Za mě dobrý :palec: Líbí se mi směr, kterým jdeš. RS look O2 combi sedí, v té modré barvě to bude bomba. Ještě to chce dodělat ten předek a pak to nechat pořádně poleštit a oživit lak.

 

A kola jsou fajn, černý se mi líbí a ty červený pruhy pasujou ke světlům a odrazkám :prcprc:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Tak koukám, že tu na to docela prdím, tak přidám nějaký novinky a pár fotek...

Nějak se mi nepozdávalo už od začátku, jak to auto jezdí - sváděl jsem to na chip - kolem 2500 otáček to najednou laplo výkon ale dsg hned přeřadilo. Tak jsem si říkal, že by nebylo od věci to nechat udělat někde pořádně. Volba padla na Camp Performance v Praze, měli zrovna akci a auto měří na brzdě jak před, tak po chipu. Po prvním měření vyskočilo na grafu 95kW a 280Nm a z pána vylezlo, že by ten kopanec mohlo dělat repasovaný turbo, který tam dával ještě táta když to auto měl - dělalo se až po chipu - že je možná nastavený aby dávalo míň, aby vydrželo. Každopádně po nachipování a dalším odbrždění je tam krásných 97kW a 330Nm, auto jede trochu líp odspodu, krásně plynule a ten divnej kopanec kolem 2500 otáček zmizel...

Jinak zvenku se toho už moc neudálo, RS nárazník s výplní Honeycomb je na místě a uvidíme jak budu pokračovat dál... :)

A na některých fotkách je vidět, že malinko na předku nesouhlasí barva nárazníku se zbytkem...Hodně záleží na úhlu pohledu...Uvidím, jestli to budu vůbec řešit...

post-27735-0-78507200-1478001215_thumb.jpg

post-27735-0-40568400-1478001242_thumb.jpg

post-27735-0-62199300-1478001263_thumb.jpg

post-27735-0-37272200-1478001282_thumb.jpg

Upraveno uživatelem yarda
Odkaz ke komentáři

Máš to pěkný, ty rs nárazníky auto hned oživí. taky jsem to měl v plánu.

ten chip ze začátku byl takovej dost divnej ne, ten výkon a krouták. ty druhý hodnoty už jsou docela pěkný,i když by těch KW mohlo být více. křivka by byla lepší. :)

U těhle motorů se sériovej krouták pohybuje kolem 260-290Nm, a výkon cca kolem 90kw.

tak nechápu, když tam byl chip a mělo to 280Nm. To dělal nějakej amatér.

Já bych jel na chip jedině ke dvou firmám, bude DP nebo fun. ale je to každýho věc.

Odkaz ke komentáři

Díkec :)

Jinak ten chip dělal tenhle amatér :D

Hele je možný že to dělalo to repasovaný turbo, vím prd. Ale vím, že se mi ten chod motoru/převodovky nelíbil a teď už je to v cajku. Troufl bych si říct, že tak jak chci :) Výkony série bohužel u svýho nevím no, ale co jsem se dočetl, tak tyhle motory mejvaj standardně o 10kW víc a cca 255Nm takže já jsem teď spokojenej... :) kW by mohlo být víc, ale když vezmu v potaz to repas turbo...na předjetí to stačí... ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...