Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

ona je ta garáž netěsností do průvanu, tak to asi něco udělá :) on se ten motor neudusil, prostě to hned chcíplo, tak jsem to neřešil. kdyby to nějak ztrácelo otáčky a začlo to koktat, tak by byl asi problém. napodruhé hned chytla a držela otáčky v pohodě :)

Odkaz ke komentáři

já jsem si myslel, že je to normální ... s felinou mi to nedělalo, ale tam jsem tomu trochu dycky ohulil :D tady chvilku vyčkávám, až se natlakují olejem zdvihátka ... jela tak 15 vteřin a drc ... ale potom pohoda... pořád docházím na nové věci :) taky dumám, proč mi tak bouchá ABS :D kolegovi jenom klepe do pedálu a mě to bouchá :) ,ale všechno na podvozku je pevné, nic se nehýbe ... kámoš říkal, že to může být těma prckama kotoučema

 

No pokud motor jel třeba těch 15s, tak už to normální není, ale je možný, že jsi mohl mít v nádrži vysráženou vodu nebo nějaký biobordel a prostě se to nasálo do motoru...

Ohledně bouchání ABS, tak u mě bych taky řekl, že je dost hlučný (velikost brzd na to asi vliv nebude mít), protože když teď brzdím na tom sněhu a stojí lidi poblíž, tak se po mě dívají, tak nevm jestli je slyšet jak ABS pracuje nebo jestli se prostě dívají, jestli to před křižovatkou ubrzdím... :D :D Neřeším to ale, protože vše funguje tak jak má a jestli je ABS hlučnější mi vůbec nevadí, hlavně že brzdím :D . Jinak hlučný je i EDS, ale to se týká zase při nerovnoměrném prokluzu předních kol :)

Odkaz ke komentáři

Ty háčky do kufru se pro OI nikdy nedělali, jen pro OII a OIII (jeden druh), takže je potřeba uchycení pro OI liftback/kombi vždy nějak vymyslet. Jinak já je mám v octě asi 7-8 let a nemůžu si je vynachválit, je to opravdu výborná věc :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...