Přejít na obsah

Vyškov-regionální sraz


Dava@Seva

  

16 hlasů

  1. 1. Jak často pořádat regionální sraz?

    • 1x měsíčně
      5
    • 2x měsíčně
      1
    • 1x za 2 měsíce
      8
    • 1x za 3 měsíce
      2
  2. 2. Který den srazu Vám nejlépe vyhovuje?

    • Pondělí
      0
    • Úterý
      0
    • Středa
      0
    • Čtvrtek
      3
    • Pátek
      3
    • Sobota
      10
    • Neděle
      0
  3. 3. V kolik hodin by měl sraz začít, pokud bude sraz v pracovní den?

    • V pracovní dny - od 16:00h
      1
    • V pracovní dny - od 17:00h
      7
    • V pracovní dny - od 18:00h
      7
    • V pracovní dny - od 19:00h
      1

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Fotka upravena - omlouvam se. Dival jsem se na vlakno brnaku, kde jsou fotky ze srazu i s SPZ. Pak jsem si uvedomil, ze fotky vidi jen registrovani clenove, a tak jsem je tam dal bez uprav... Pokud mate nekdo peknou fotku, kde jsme i my, tak mi ji prosim nejak poslete do soukrome zpravy.

Upraveno uživatelem DawiDX
Odkaz ke komentáři

Zdarec hoši, tak co kdybysme se pomalu začali domlouvat zas na nejakou tu okresní slezinu...samozřejmě pokud by byl zájem... A že tu máme tu slavnou demokracii, tak by každý mohl navrhnout nějaký místo a termín, třeba někdy v červenci... Chtěl bych abysme se tentokrát sešli v hojnějším počtu (víc než 4) a pokud nás bude zase poskromnu mohli bysme uspořádat zájezd na sraz do Brna jako posledně... Odesláno z mého P6-U06 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem sevcikjakub
Odkaz ke komentáři

Taky jsem pro ten červenec, teď v červnu by to bylo moc brzo...

Jinak já můžu o víkendech a nebo pokud by se měl sraz konat v týdnu, tak buď první (od 4.7.) nebo poslední (od 25.7.) týden v červenci, to budu mít ranní směnu ;)

 

OK, super, takhle nějak sem si to představoval od všech nebo aspoň od většiny našich regionálních členů nebo aspoň od těch co stojí o nějaký ten regionální srázek, aby jsme se sjeli ( myslím autama, ne drogama ;) ) v co nejhojnějším počtu...

 

Děkuju Konnymu za příkladnou ukázku vzorné komunikace... ;)

Upraveno uživatelem sevcikjakub
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Já se již dopředu omlouvám za neúčast, i když bych rád přijel. Barák rozbombardované, o zahradě nemluvím. Rozdělaná Felicie sestry na takovou menší generálku a spousta práce na obou oktávečkách mě nedává moc volnýho prostoru. Snad někdy na podzim, pokud se nějaké sraz bude konat, tak snad dorazím

Odkaz ke komentáři

Já se již dopředu omlouvám za neúčast, i když bych rád přijel. Barák rozbombardované, o zahradě nemluvím. Rozdělaná Felicie sestry na takovou menší generálku a spousta práce na obou oktávečkách mě nedává moc volnýho prostoru. Snad někdy na podzim, pokud se nějaké sraz bude konat, tak snad dorazím

 

Práce je práce, to se nic nedá dělat, ale aspoň dáš vědět narozdíl od většiny ostatních...

 

Když se podíváš kolik bylo reakcí na můj příspěvek #66 (15.6.) do teď (11.7.), což je skoro měsíc, tak si teda vůbec nejsem jisté, jestli se nějaké ten srázek vůbec ještě bude konat...

 

Když všechny vyzvu (jak tady tak i na FCB - https://www.facebook.com/groups/1705216129762421/members/)aby se vyjádřili, kdy by to komu pasovalo, tak se skoro nikdo neozve...pak někdo nadhodí termín (jako posledně Dava@Seva) a většina lidí se pak najednou ozve, že tento termín nevyhovuje, že má třeba v práci odpolední nebo něco jinýho...

Odkaz ke komentáři

Sice píšu pozdě, ale dnes bych nepřijel, protože mám noční směnu.

Celkově to tady ale nějak usnulo... :(

 

Ohledně termínu srazu, já jsem nějaký termín napsal a nikdo se další k tomu nevyjádřil. Osobně si myslím, že na nějaký pravidelný srazy to asi nebude, ale spíš tak jednou za 3 měsíce, to by se dalo domluvit, ale aby byl sraz např. každý měsíc, tomu moc šancí nedávám, že to tak bude fungovat, to jde např. vidět podle zájmu o toto téma :(

Odkaz ke komentáři

No já bych řekl, že to tu spíš umřelo, než jenom usnulo...

 

Vím, že si napsal, kdy můžeš a kdy ne...toho si vážím, protože jsi jeden z opravdu malého mála...

 

Já osobně jsem žádný termín nenapsal, protože jsem čekal, jak se vyjádří ostatní, když k tomu dám nějaký podnět...

 

Vzhledem k tomu, že dělám jenom na ráno, tak můžu převážně jakýkoliv všední den, snad kromě čtvrtků, kdy mám tréninky v hasiču...

 

Víkendy si u mě nejsem vůbec jistej, protože přes léto je dost práce na zahradě, na polu, okolo baráku, ale pokud by se něco domluvilo na nějaký víkend a bylo by to dostatečně dopředu, tak bych se tomu přizpůsobil a čas bych si na to udělal...

 

V srnu nemůžu 1.-14.8. (dovolená) a 19.-21.8. (Vizovické Trnkobraní), jinak dál zatím nic v plánu nemám, jenom některý víkend v září budem vybírat brambory...

 

Tak se mnou je to si takto...

 

Nemyslím si, že by to mohlo fungovat každý měsíc, spíš si myslím, že to nemůže fungovat vůbec, protože tady většina členů ani není schopna se vyjádřit (možná někteří ani nemají zájem nebo čas na to aby sem něco napsali, abych někonu nekřivdil), natož tak se na něčem domluvit...

Odkaz ke komentáři

Jakube, nevidel bych to tak cerne! Podle me vetsina lidi jen ceka na termin - cas si udelaji, kdyz budou moci. Nikdy se nesejdeme vsichni. Ja mam tez porad neco na praci, ale pokud budu vedet datum, budu se snazit prijet tak jako minule ;-) A uz jsem se k navrhu vyjadroval - za me nejlepe PO, UT nebo CT v podvecer.

Odkaz ke komentáři

chlapi klid jsou prázdniny a dovolené, až přijdě školní rok a škaradej podzim bude vás tam hafo, nastavovat a řešit něco v době dovolených prostě nejde. Udělejte si hezké léto, v září anktetu (což fórum umožnuje) na téma komu se hodí který den v týdnu a pak to pojede

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...