Přejít na obsah

Goofy kabriokombi


Jim

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

druhá krátká dovča za námi, od nákupu skoro 4tis najeto

už chápu proč chou všichni dsg-přijde mi že furt řadím :(

cesta na šumavu se šíbrem dozadu-mám rýmičku :ph34r:

podvozek ve sportu je naprosto luxusní, drží jak přibitý a ty zatáčky s tím jsou prostě luxusní :loool:

v sobotu bude první updatek žě by konečně i fotky :D

15/9 termín u Humla, zatím bez čipu, jen rozvody, pumpa+co najde

a čekám na blbůstku z volksburgu už 14 dní :(

 

myslíte že držák na park lístek z O2, by tam nešel nějak dobastlit?

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

No jestli ti to občas cukne kolem 2tis otáček, dej pak vědět, jestli to něčím vyřešíš, kamarád na 2.0TDI BMM už vyměnil kde co, nechal za to 20tis a pořád nula výsledek (podávací čerpadlo v nádrži, čidlo kliky, vačky, všechny filtry, aditiva do nafty, různá těsnění a už nevím co všechno)

Odkaz ke komentáři

Nebudu laborovat, díky všem co nabídli pomocnou ruku, nechám to celé u Humla, at se když tak může porýpat i v koníkách

ale ted si dám chvilku stop stav, protože jsem do toho pěkně zaletěl a ještě nemám zimní obutí :D

 

včera jsme s Luculkou dolepili lištu, kurna originál přístlušenství a ono je to gumový na M :(

 

a ted ho vezu zase pod kudlu chudáka-dostane nové čelní sklo ve originál Ford servisu, tak doufám že mi ho tam nenakazí :D

Odkaz ke komentáři

"Fordí" nové sklo, hned zneužil Váša a máme dešták, dokonce i ten lístek na parkováky jsme tam narval :D, rozchozenej BT na tel, jen ty parkováky mi nevyšli, halt auto na rádiu nebude :(

 

no a samo jsem nahlodanej, jestli nedodělat přední mlhy, MF volant a střibro dekor nejen ovladače světel, ale i stahování oken :D

 

 

si to musím zakazat, nějak mi to leze do peněz, včera 500km a dneska ráno zase k humlovi na to turbo, z pv jsem ji ještě dovez předchystaný zimní plechy ( :()

post-669-0-82060600-1475487214_thumb.jpg

post-669-0-27513100-1475487286_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jim
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...