Přejít na obsah

Zapojenie čínskeho rádia (ISUDAR)


Doporučené příspěvky

Ahojte, kúpil som celkom slušne vybavenú čínu do Octavie 2 (pred FL).

Mal som tam Škoda Melody - bol v ňom konektor na fotke 01.PNG

Tento konektor som zapojil do konektoru 02.PNG, akurát že modrá časť z prvého konektora teraz nemá pripojenie k ničomu... Čo to prosím vás je?

Ďalšia moja otázka znie, kam mám zapojiť ten hnedý káblik (03.PNG) ktorý vychádza z autorádia. Nieje to nejaká kostra alebo čo? Skúšal som ho prichytiť na plechovú časť držiaka rádia ale hralo bez zmeny... Ďakujem

post-53017-0-47290200-1471800576_thumb.png

post-53017-0-69926300-1471800589_thumb.png

post-53017-0-32852700-1471800604_thumb.png

Odkaz ke komentáři
  • o 6 let později...

Sound systém na neorigu rádiu nefunguje.

Jsou 3 možnosti

1) Datový převodník, ale u něho je zvláštní, že v hodně případech stejně nefunguje (když jsem to zkousel u mě, taky to nejelo). Stojí asi 4000

2) Vyřadit soundsystem (ale když už v autě je, asi by se mi ho nechtělo rušit)

3) Koupit origo rádio (takto jsem to řešil já, koupil jsem columbuse a jsem spoko)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Radia nemusí být nutně tovární.

Já koukám po tomto; https://www.carmedia.cz/autoradio-zenec-z-e2055-volkswagen-seat-skoda/
Má Android Auto, Sound System umí, klimu, senzory, všechno.

Potom je možnost RCD 360, kde to je nějaká upravená verze z Yeti, nebo co.
Ale prostě se to prodává jako origo náhrada, když si chcete trochu auto vylepšit tímto.
https://www.fatomas.cz/skoda-octavia-ii-po-fl-autoradio-rcd-360-carplay-plus-android-auto/

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...