Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+4 <;o))


Ol@f

Doporučené příspěvky

Měřicí technik tak podle Ťoka nebude mít žádnou možnost výsledky měření ovlivnit.


No jasně, jak by taky mohl, žejo :lol: Je to asi měsíc, co jsem byl u měření emisí staršího Mercedesu, tuším Ečko z roku 2004 nebo tak něco. Měřeno asi 3x a vždycky o chlup vyšší kouřivost, než by papírově mělo být. Tak technik vzal hadici od sondy ve výfuku, zlomil ji, čímž se přiškrtila a najednou byla kouřivost nula-nula-prt, skoro jako by měl DPF. Tak nevím, jak by mělo focení ošetřit podobné praktiky.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

je to Koucourkov... jako 150kmh asi uz ne, ale jaka je tolerance 85-90-81? sami si prodlouzit zakonnou promlceci lhutu? naklady na zrizeni pracovnich mist/prostor 3M vs navratnost pres pokuty vs vyhazovat urednic/odstupne jak pise jar_da?

 

Ja nevim, mne to uz prijde smutne a fakt casto nabyvam dojmu, ze tyhle veci promysli nejaky debilek, co nevidi za horizont.

Upraveno uživatelem raym0n
Odkaz ke komentáři

Tak úředníci, co chceš. Ono se není čemu divit, ti lidé žijí v úplně jiné realitě, přemýšlí úplně jinak. Mají papír, razítko a víc je nezajímá, hlavně, aby nemuseli přemýšlet. Jo a ty lhůty jsou nějaké zvláštní, já teda vidím v novém přestupkovém zákoně promlčecí lhůtu jeden rok s tím, že může být přerušena zahájením správního řízení nebo vydáním rozhodnutí - v takovém případě platí promlčecí lhůta tři roky od spáchání přestupku.

 

Ale já bych se nedivil, kdyby jim ani ty tři roky nestačily - napřed měli rok, bylo to málo. Pak si vydupali dva a překvapivě to bylo zase málo. Teď už mají tři. Ale logika věci je taková, že zatímco jim dřív jednotlivé případy padaly po roce pod stůl, teď se jim dál hromadí a hromadí :D Já mám teď zrovna rozjeto jedno správní řízení v Břeclavi, je to už 14 měsíců a zatím jsme se nedostali ani na kraj s první odvolačkou. Jsem zvědav, kdy se to vrátí z kraje a jak budou stíhat nové projednání. Ale to jede ještě podle starého přestupkáče, takže na dva roky.

Odkaz ke komentáři

Panove, nemate zkusenosti s nejakymi univerzalnimi autopotahy? Melo by to byt pro Fabia 2 combi, nemusi to byt uplne na miru. Fabia 2 combi bude slouzit primarne jako pracovni nastroj pro geodety, takze na sedacky neco, co bude pratelne, ale celkem se pocita s tim, ze se to casem proste ponici a koupi znovu. Takzev podstate duraz i na cenu - mene je lepe.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jezdi se na Dolni Morave, ktera je za me nejlepsi areal v CR a nebo kousek od Brna a po ceste z Prahy na minisvazku u VelMezu, takze by to slo ;)

Otazkou je, kdo by do toho sel a jake jsou vase mozne terminy a kdo je ochotny jet i mimo vikend, at neni naval.

 

At to zacne nabirat realny obrazek - KDO MUZE 19.12.2017?

Odkaz ke komentáři

to stejně dopadne tak, že z lyžování bude lihování a ne jen noční. Já na lyžích nestal už hodně dlouho, generálku mám v plánu v lednu v Gossau ale pokusit bych se mohl.

Mezi svátky najít volný termín asi bude velký peklo, ještě neznám plány na silvestra ale jedna z možností je od 29. do 1. nemůžu. Neznám plány kdy letos ukončíme sklizeň banánů ale dovedu si představit že i v týdnu před vánoci bych si vzal volno.

Odkaz ke komentáři

Beetle opět v servisu a jako náhradní jsem dostal dva měsíce starýho Golfa s najetýma 1900 km. Oproti Fábiím a Rapidům, co dávala škodovka je to příjemná změna.

 

Měl by to být 1.4 TSI 92 kW a ačkoliv to není žádná raketa, jezdí slušně. V pátek jsem ho protáhl do školy, dneska zpátky a až na maličkosti jsem spokojen :palec: Kdyby nás VW tak nevysíral s reklamací brouka, tak bych si něco takovýho dokázal představit :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odkaz ke komentáři

Brouk je nepojízdný a jelikož potřebuje znalecký ústav dělat nějaký jízdní zkoušky do revizního posudku, tak ho musí VW zprovoznit.

 

No když jsem to dostal, tak jsem na motor nekoukal. Po cestě si říkám, že to jede skoro stejně jako ta naše 1.2 TSI 77 kW. Pak mi ale přišlo, že to má zvláštní zvuk při akceleraci, takový hrubý. Ne nepříjemný, naopak se mi to celkem líbí, zní to jako tlumený závoďák. Tak jsem myslel, že to určo bude 1.0 TSI tříválec. Nakonec jsem koukl do papíru a vidím 1.4, což mě lehce zklamalo. Sice to má krásný plynulý zátah, ovšem nikterak masivní. Ale říkám, na normální ježdění fajn.

 

Co mě zklamalo je chybějící USB u rádia (ale má SD kartu, takže fajn). A hlavně chybějící opora pro levou ruku. Tu si nemám kam položit, jelikož výplň dveří je moc daleko a nízko. A vnitřní zrcátko mi dost vadí ve výhledu, pořádně přes něj nevidím na cestu, jak to má brutálně skloněný čelní okno. Řazení lehounce zadrhává, ale to se možná teprve rozchodí.

 

Dost se mi líbí elektrická brzda, resp. funkce auto-hold. Nemusím stát na brzdě, auto se kdykoliv zabrzdí samo. Celkem slušný podvozek, pěkně filtruje i naše dálnice a díry...byť za cenu malých kol, který vypadají lehce komicky. A fajn boční vedení sedaček, sice asi nemaj bederku, ale drží dobře.

Odkaz ke komentáři

A brouk má stejný 1.2 TSI 77kw, jako já? S řemenem? Nebyl v brouku ještě ten původní snad možná i s řetězem?

 

S tím zrcátkem jsi mě pobavil. Řekl bych, že přední okno má takový sklon, jako 90% jiných aut. Jen Jeep a možná pár dalších jedinců ho má skoro 90° :D

 

On to zřejmě bude Comfortline, proto některé prvky výbavy má to půjčené auto jaké má.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...