Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+4 <;o))


Ol@f

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Vypadalo to fakt super zabavne, auto mi prislo subjektivne desne vysoky, na asfaltu to hrabalo snad do optickych 60kmh, protoze borec to tam namotal lustknutim prstu, s autem vazne ta sila kroutila, mozna to byl i castecnej dojem z toho, ze ten kardanem hnanej zadek byl tak neskutecne rychlej, ze to opravu pri prudkem rozjezdu nejede uplne rovne, ale prislo mi, ze se to tlaci lehce ze sikma vpred a borec uvnitr to musel korigovat. Cely dojem mne jeste umocnovaly pneu s poradne macatym profilem (divam se, ze standard je 255/40 R19 a to bych dal skoro ruku do ohned, ze 40 tam ted urcite nebylo, jak se mu predek zvedal), na kterych se to cely hybalo a vlnilo pri tom letu vpred, proste pecka!! Ziju z toho jeste dneska :lol:

Nekde najit dalsi zbytecnou garaz a ... asi nejdriv zacnu radsi tim kolem, at trosku vystrizlivym ^_^

Odkaz ke komentáři

Obecně polní práce. Pásy vzadu mají vyšší plochu doteku s půdou než kolový model - tím se snižuje tlak na půdu a bude to mít nižší prokluz v kopcích, kde nám starý celkem hrabe (a to už i naléváme vodu do kol).
Zatím ještě oficiálně není náš. Budeme čekat na předání :)

Odkaz ke komentáři

Jako hračku už jsem to myslím viděl :) Jinak bude v tom jezdit starý pán před důchodem, tak nevím. Moc jsem ho vidět děti vozit neviděl. Hlavně ze začátku to bude sloužit i jako demo vozidlo pro předvádění nějakých nářadí, tak se to musí udržovat, co nejvíc čisté. No ... dávám tomu se poprvé utopí někde v močálu :jelen:

Odkaz ke komentáři

Panove, nemate moznost nekdo nejaky rozumny tafir u Tmobile? Mamina plati kolem 300-350czk a konci ji smlouva za +- mesic a tmobile ji nabidnul neco strasne vyhodneho za 500CZK.... Mlade jsem u tmobilu vykomunikoval pred rokem za 350 neomezeny do vsech siti + 1.5GB dat, tak bych si predstavoval minimalne neco podobneho. Diky za info.

Odkaz ke komentáři

Já to řešil v květnu/červnu a mám neomezené volání a SMS s 1GB internetu za 419. Tady ty vouchery jsou lákavý, ale lidi, co je dostávají, už na tom začínají slušně rejžovat :(

 

EDIT: Ale třeba na bazoši se občas ještě vyskytne za těch 1500 Kč (viz: https://sluzby.bazos.cz/inzerat/77447908/T-Mobile-Voucher.php )

Upraveno uživatelem Ofeig
Odkaz ke komentáři

Je to smutný, ale je to závislé na nabídce a poptávce. Pokud to lidi berou i za 3500 Kč (což je měsíčně cca 146 Kč k ceně tarifu), tak i tak mi to připadá stále směšné - tj. 399,50 Kč + 146 Kč = 545,50 Kč vs. 799 Kč plná cena tarifu Mobil M (data 4 GB). I s voucherem za 3500 Kč se mi zdá úspora několik tisíc během 2 let velmi slušná. Samozřejmě, že při úvazku na vyšší tarif je rozdíl cen ještě vyšší. Já osobně mám třeba Mobil L (8 GB).

 

Navíc jde o pouhý kód, který ti může přijít SMSkou, e-mailem apod., který se zadá na webu a už si jen vezmeš nový číslo/prodloužíš smlouvu, přejdeš se svým číslem k T-M atd. Vše pohodlně z domova.

 

Otázka je, proč jsou v ČR i tak vysoké ceny tarifů a dat. Ale to tu my nevyřešíme.

Odkaz ke komentáři

Já nad tím z bazoše taky přemýšlel, ale moje úvaha byla, že nepotřebuju tolik dat. Doma, v práci, u přítelkyně, na dovolené jsem všude na wifi, v autě řídím a na navi mi 1GB stačí. No a v hospodě má člověk hlavně komunikovat s přáteli, tak se snažím telefon moc nevytahovat :jelen:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...