Přejít na obsah

Škodovka trápí Volkswagen, je moc dobrá


Doporučené příspěvky

Omezení se týká také například vozů Touran nebo Passat. Pro Volkswagen v Česku vyrábějí díly desítky firem. Pauza má stabilizovat situaci s dodávkami a nemá v nich způsobit další zdržení.

 

Problémy s motory se však netýkají Škody Auto, která Volkswagenu patří. "Nemáme žádné výpadky dodávek, výroba běží bez odstávek," řekl mluvčí Škody Auto Rudolf Dreithaler. :) :palec: :palec:

 

Tá cena 10t nie je až taký veľký rozdiel, predsa predajcovia vždy dajú nejakú zľavu

Odkaz ke komentáři

S těma dodávka dílů pro škodovku je to pravda jen za předpokladu, že čekací lhůty v měsících až půl rocích berou jako standard, jinak je to taky šílenost, stačí se zeptat jak rychle Ti dodají auto co si dneska namyslíš na salónu - to tady bude 2x rychleji Mazda z Japonska než Škoda z Boleslavi.

Odkaz ke komentáři
Tá cena 10t nie je až taký veľký rozdiel, predsa predajcovia vždy dajú nejakú zľavu

 

 

To sice není až takový rozdíl, ale nějakou tu slevu dají i u vw.

 

Ale proč vůbec je u nás právě třeba Superb dražší než Passat, který je přitom technicky přeci jen zase o něco výš, taky nechápu. A přitom zrovna v německu je Sup naopak levnější (při srovnání Sup Elegance 1.8TSI vs Passat Highline 1.8TSI je rozdíl cca 2.000 Euro ve prospěch Supa)

Odkaz ke komentáři
Radostná zpráva pro příznivce Passatů, smutná pro Superbáky - myslíš, že za tím je koncernová politika? 10 tis. ještě není u auta s cenou přes půl mega tolik, ale je to minimálně zajímavé...

 

 

není to tak moc, ale nevidím důvod, proč by měl být superB dražší, v passatu jsou vetší vychytávky.. Evidentně škodovka VW trápí, ať už je to o 10 tis., nebo o 50

Odkaz ke komentáři

Tak vychytávky má pašík větší, ale to není všechno, sup je podle mě o dost reprezentativnější, což je pro řadu firem důležitější, navíc je to české, což pro firmu dobře vypadá, navíc je to škodovka, takže žádná snobárna, nikoho nenaštve. když přijede manažer jednat se zákazníkem, proto je taky o supa zájem a když je zájem, tak není důvod snižovat cenu, ale naopak, takže já v tom až takovou souvislost s vw nevidím, prostě jen vládne ruka trhu,

 

při lepší konfiguraci, výbavě, motoru se nějakých deset tisíc neřeší,

 

spíš si myslím, že vw chce aby si to Němci nejezdili kupovat sem, což se jim stejně nepodaří, protože salony dnes vesele obchodují mezi sebou přes hranice ve velkém, znám dva, jeden prodal ven dealerům škodovky a druhý golfy.

Odkaz ke komentáři

nevym jestly ste si všimly jak škodovka začala šetrit na auteh???

 

dneska jsme mnel možnost detailne prozkoumat FL O2 hlavne interier. Zadni dvere maji tvrdy plast, predni mekky, madlo dveri je z tvrdeho plastu a ne z toho gumoveho nebo co to je za material, už tam neni plastovej kryt na baterku, radička se my zda byt takova všelijaka, sedačky tvrdši než ma predface.

 

Drobnosti ale co se muže očekavat pod kabatem gdyž se šetrilo na takovych viditelnich mist?

 

Ono to i škodovka začala vyrabet v maniru VW což se my ne liby :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...