Přejít na obsah

Škodovka trápí Volkswagen, je moc dobrá


Doporučené příspěvky

Je to naprosto špatná logika a je v tom cítit nacionalizmus nebo nacizmus :smich:.

Mám dva výrobky z toho jeden se prodává sakra dobře a o druhej není zájem. Jako majitel co udělám???

No ten horší změním, vylepším, aby se prodával dobře.

To je správná a logická cesta.

 

Z tamté druhé smrdí závist a nacionalizmus. A je to debilita. No jo co ale jiného čekat od Turků než podraz. :D

 

 

JasteR: nevím píšou to HN.

Odkaz ke komentáři

samože můžem bejt rádi že škodovku vzal pod křídla VW o tom žádná ale přesně jak psal zabiák pokud mám dva produkty a jeden se prodává míň snažím se ho vylepšit a né ten druhej zmrvit... tak nás to učej i ve škole :D :smich:

 

stejně prachy z prodeje jdou do celýho VW takže si tím sami přihoršej si myslím...

Odkaz ke komentáři

Právě jestli chtěli prodávat pouze VW tak ať se na ostatní vyserou a vyrábí auta pod značkou VW.

Já myslel, že ten koncern je takto, aby člověk měl pocit výběru :D a je jedno pod jakou značkou produkt prodají.

A ono to samozřejmě jedno je.

Tohle je pouze nacionalizmus. V Německých závodech pracují Němci a tak se budeme snažit, aby měli co nejvíce práce. Tak proč, ale zase přesouvají výrobu do levnějších krajů?

Je to celé taková podivná schizofrenie. Ale hlavně je to řekl bych díky krizi, aby utěšili Německou touhu po krvi :smich: .

Odkaz ke komentáři
F2 RS ma v DE Xenony ? mel sem za to ze tma sou jen adaptabilni halogeny cockovy..?

 

JasteR: nevím píšou to HN.

 

Auto.cz>>> Mladoboleslavská automobilka pod tlakem zavedla už první tři omezení, v octavii s poloautomatickou klimatizací nebude chladící box, do sportovních verzí Fabií RS se nedostaly xenonové světlomety (zatímco konkurenční Ibiza Cupra i Polo GTi je mít mohou) a v superbech už řidiči nenajdou značkové deštníky. Koncern vysvětluje ochuzení základní výbavy snahou o větší rozlišení značek.

 

takže predpokladám, že ten krok s xenami spravili už pri uvedení F2RS do predaja :D

 

a ako teraz čítam tak "len" pri Climaticu nebude box v OII :smich:

Odkaz ke komentáři

já si myslím, že RS-o se nekupuje kvůli xenonům, sup kvůli deštníku atd...

 

problém je, že škodovka nabízí větší kufr ve všech modelech, mimo yetiho (nevěřím, že bere zákazníku tiguanu), stačí se podívat na polo i golfa, tyhle auta mají prostě malej kufr,

 

já se obávám, že osekání výbavy nebude to blbostech typu deštník, horší by to bylo s technikou jakou jsou motory, převodovky atd..., čas, kdy škodovka dostávala horší motory nejsou tak dávné

Odkaz ke komentáři

treba superb combi je prvni auto ktere nema tu vlastnost kterou tata uplne na kombicich od skodovky nesnasel i tak to zase zaonacili ze ten skok zmizel az po nejake dvojite podlaze, nevim jak polo a golf jsou na to s prakticnosti, rekl bych ze je to opravdu tim ze VW uz nenabizi v tomhle smeru o tolik vic nez skodovky a proto neprodavaji o tolik vic. Taky si myslim ze by meli jit smerem vylepsovanim vozidel pro lidi (jenze tam maji audi ze) nez kurvenim low end znacky koncernu. Bohuzel nekdo opet na zaklade politik zlepsovani kvality nekdo misto do skatulky projektu sahl do skatulky rychle vitezstvi.

 

P.S.> nevi co chteji, zenou se za tituleme nejvetsi autovyrobce celosvetove. Jestli koncern dneska nabizi 32 modelu (nevim kde jsem to cetl jestli tady nebo jinde a doufam ze to tak sedi) pri tomhle poctu se musi neco potkat a at jsou radi ze se to potkava tak ze kdyz nekdo nerad VW tak si vezme skodu a obracene ....

Odkaz ke komentáři
já si myslím, že RS-o se nekupuje kvůli xenonům, sup kvůli deštníku atd...

 

problém je, že škodovka nabízí větší kufr ve všech modelech, mimo yetiho (nevěřím, že bere zákazníku tiguanu), stačí se podívat na polo i golfa, tyhle auta mají prostě malej kufr,

 

já se obávám, že osekání výbavy nebude to blbostech typu deštník, horší by to bylo s technikou jakou jsou motory, převodovky atd..., čas, kdy škodovka dostávala horší motory nejsou tak dávné

hm to je fakt. vlastně celou dobu dostává horší motory-tedy co v německu do auta zamontovat nemůžeme-to strčíme do Mladé Boleslavi a tam z toho padnou na prdel. A nebo dostává ty moderní motory se značným zpožděním.

 

vskutku parádní řešení. nj české hlavy a povaha se nezapře :pivo:

Odkaz ke komentáři

Dnes som bol v Škodovke spýtať sa na konfiguráciu a kedy treba objednať auto. Chlapec mi povedal, že radšej objednať už teraz keď ho chcem v marci, lebo sú vyčerpané kvóty na RS a rádio bolero... Že vo co gou??? Je to možné, aby som objednával auto 5 mesiacov dopredu!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

No toto :palec:

 

"Výbava Škody Superb se omezovat nebude. Boleslavská automobilka nebude vyrábět v porovnání s dalšími koncernovými vozy auta s horší výbavou. V listu Škodovácký odborář to uvedl šéf Škodovky Winfried Vahland.

 

"Naše vozy se nebudou ochuzovat. Když jsme vyndali ze Superbu deštník, tak jsme ho zase rychle vrátili. Náš Superb musí mít pohodlná madla, deštník a velký kufr. To si nenecháme nikým vzít," uvedl Vahland. Média v polovině října informovala, že koncern Volkswagen nařídil Škodovce omezovat výbavu. Hospodářské noviny tehdy uvedly, že vedení koncernu spustilo dříve naznačovaný tlak na Škodovku - vybavení škodovek mělo být chudší než výbava volkswagenů. Zákazníci totiž začali dávat přednost levnějším škodovkám se stejnou výbavou jako mají dražší volkswageny.

 

Vysvětlení ohledně omezování výbavy chtěl na nedávném zasedání Světové koncernové rady předseda odborů Škody Auto Jaroslav Povšík přímo po předsedovi představenstva koncernu VW Martinu Winterkornovi. Podle jeho vyjádření je ale jasné, že k omezování nedojde. "Dá se však předpokládat, že vlajkové lodi firmy mohou být jinak vybavené. Rozhodně však tyto vozy nebudou nijak ochuzené a už vůbec ne v horší kvalitě," řekl Winterkorn odborářům. "

 

No proto!! :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...