Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic
vittorio

10.OCTAVIA SRAZ 2018 - ŽAMBERK

Recommended Posts

Ja to musel pustit uz v 6 kvuli mailingu,aby to ladilo :)
95% uz by melo mit instrukce v emailu, zatím 60 registrací

Tak šup šup :) Poslední dvě chatky k mání

Share this post


Link to post

Tak to je velká škoda, byl jsem na srazu jen 3x , ale vždy to mělo neopakovatelnou atmosféru. Ale na druhou stranu chápu, že dát to dokupy organizačně, je docela velká fuška :palec:  Smekám klobouk dolů Viktorovi, jeho rodině a všem, kteří se na srazu podílejí. Takže se budu těšit na 10. poslední sraz v tomto stylu v Žamberku...:palec:

Edited by twe2000

Share this post


Link to post

chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří dorazili - i přes nepříznivé počasí - na 10. sraz do Žamberka. Letos jsem měl ten pocit, že to bylo trochu víc o lidských setkáních, větším počtu hovorů mezi členy a kamarády, ale hlavně o velmi dobré partě.

Velký dík patří rovněž Viktorovi a celé jeho rodině, kteří se neúnavně věnují přípravě i bezproblémovému chodu takovéto akce. A samozřejmě velký dík patří i lidem více méně neviditelným, kteří trochu skryti a v ústranní, organizují různé další pomocné činnosti, připravují a vymýšlejí soutěže, otázky do kvízu a další věci. A nelze taky nepoděkovat sponzorům, kteří sraz podporují nejrůznějšími dary, cenami i přítomností.

Za moji maličkost fakt velké DĚKUJU a doufám, že toto NEBYL poslední sraz a že se podaří najít takový vhodný formát, který bude pro všechny strany přijatelný a nebude časově stát pouze na malém počtu lidí přípravného týmu.

Share this post


Link to post

Viktorovi a celému organizačnímu týmu patří obrovské poděkování za super víkend.  Doufám, a věřím, že nejsem sám, že toto nebyl opravdu poslední "Žamberk".  

Share this post


Link to post

Takisto dakujeme Viktorovi a vsetkym ktory prilozia ruku k takemuto dielu. Nie je to veru lahke...

Preto tiez dufam ze to nebol posledny zraz. Ci uz to bude Zamberk, alebo niekde inde, budem velmi rad ak tato tradicia neskonci a bude pokracovat :)

Share this post


Link to post

Taky bych chtěl poděkovat Viktorovi a celému jeho  organizačnímu týmu za 10. OCTAVIA SRAZ. Taky bych byl pro, aby tento Žamberk nebyl poslední. Prostě a jednoduše, bez Viktora a spol. by to už nebylo ono....     přikládám odkazy na nějaké fotky ze srazu   

https://uloz.to/!eyhkTlbClkcu/10-oc-sraz-2018-rar

https://uloz.to/!LSEPiRHn5zmC/zlutasci-2018-rar

heslo pro oba soubory je:  zamberk

Edited by twe2000

Share this post


Link to post

Diky za nazory a podekovani ;)

Vymyslime co s tim, mam zarezervovany konec Kvetna v ..... Zamberku, ze bychom udelali prvni zmenu v terminu .. Ale musim vymyslet, jak organizacne, coz je to nejnarocnejsi na vymysleni. No uvidime :)ú

 

Share this post


Link to post

https://www.octaviaclub.cz/clanky/novinky-octaviaclubu-11-2018-1250.html

Citovat

Poslední novinkou je očekávaný termín 11.Octavia Srazu. Slíbili jsme, že se zamyslíme, jak po deseti úspěšných letech pokračovat dál, abychom akci podobné velikosti a charakteru zvládli i v budoucnu. Dali jsme si tedy o něco delší pauzu a proto se bude konat 11.Octavia Sraz v roce 2020 a sice v termínu 5.-7.6.2020. Pro sraz už máme zamluvený oblíbený kemp v Žamberku, ale stále se poohlížíme po dalších možnostech.

V roce 2019 však uspořádáme 2-3 jednodenní menší srazy ve zcela jiném formátu a také uvažujeme o obnovení orientačního závodu, který se jel jednou kolem Ještědu a několikrát v rámci Aktivně-relaxačního srazu na Pálavě. O všem se samozřejmě včas dočtete na stránkách OctaviaClubu.

 

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...