Přejít na obsah

BMW M3 neboli Šmoulinka


romariooo

Doporučené příspěvky

Tak já už Vás nebudu trápit. Turbíny na M3 jsou dvě. Jedná pracuje jeden až tři válce a druhá začíná makat od 4válce až do šestého. Cena v autorizovaném servisu za originál díl  včetně práce ( tři dny práce) je 190 tisíc.

Jinak baterie je za necelých 45 tisíc. Vysvětlovali mi ať si představím baterii na mobil a několikanásobně ji zvětším.Vydrží neskutečný počet cyklu a je až nereálné ji v normálním provozu vybit.... výdrž 10 let...životnost.

 

Včera proběhla výměna kompletní ovládaní na volantu. Zadní difer dostane nové simerinky na výstupní hřídeli...

Nový vodní chladič...

 

Vše platí fabrika (Mnichov) auto tam bude cca 14 dni a celková cenovka cca 300 tisíc.

Díky tomu že auto má najeto 140 tisíc km a je svým způsobem vychytané od předchozího majitele tak pevně věřím že ty nejdražší položky budou omlazeny a na muj najezd cca 8 tisíc ročně...to vydrží až do umření. Takže tak klucí.

Prý větší krasavici tam už dlouho neměli.A je to tak.

 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Tak to dopadlo. Turba jsou odsouhlaseny z Mnichova a jde objednavka na naskladneni. Nejlepsi zprava dne. Docela me spadnul kamen ze srdce. Jeste vcera to vypadalo ze turbo pro mensí otáčky neprojde...ale ten nahoře se asi slitoval :)

Diky Bohu!

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Máro: to máš sice pravdu ale při 140 tis.km vypadali i po rozdělání obě turba v dobré kondici.Ono hodně záleží jak se s níma dotyčný řidič zacházi.

Základ je teplota oleje 90st.a pak teprve točít...to samé platí i pro dochlazování minimálně dvě minuty po ostré jizdě.Turba točí 120 tisic otáček a maji stavitelnou geometrii tim pádem mě čeká jejich šetrné zajíždění cca 1000 km pro klid duše což mám za měsic najeté.

Jinak na autě se vše dělalo v rámci tovární záruky která končí koncem roku 2018 a to:

-přetěsnění vika motoru,přetěsnění diferáku,výměna vodního chladiče,výměna nefunkčního zámku dveři spolujezdce,výměna polámaných tlačítek na volantu(i když to fungovalo) tak ve volantu něco chrastilo jelikož bývalý majitel nechal věnec kompletně přečalounit ale v Renocaru Ostrava to posrali a vylámali vnitřní plast)

Nová LiLon baterie (cena 45 tisic Kč) záruka 10 let

a v neposledni řadě výměna obou turbin.V pátek to Mnichov odsouhlasil.Celkem v tom je včetně práce okolo 350 tisic Kč.Hezké omlazení v záruce.

Na to M se kouká jako na TOP model a nedělaji s tím moc velké divadlo jelikož to auto jako nové stálo 2,7 míče.

Pár fotek z placu...43878612_264245667629670_5058514478665039872_n.jpg.44ebb67cafd175946552725248e265d1.jpg

 

43828811_570473633410485_1363120343694180352_n.jpg

43877888_477189636122630_4891667836872687616_n.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Teda Petře,ted jsi mě docela naštval!!!

Tos mě musel kazit radost???

Je pravda že Octavie byla taky v RS looku,tak jsem myslel že to kluci nepoznaji :(

Počkej až Tě potkám :lol:

P.S už jsem na to peklo dost těším ale bohužel až se vrátím z dovolené :(   za týden odlet na Kapverdi.

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...