Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Čau, mám dotaz ohledně regenerace (vypalování) DPF filtru. Po kolika cca kilometrech se Vám u motoru 135kW vypaluje? Chápu, že je zima, více studených startů apod., avšak poslední dobou jezdím celkem dálky po republice a všiml jsem si, že se mi každých cca 200-300km vypaluje. Tankuju pouze Benzinu Efectu, teď jsem si koupil VIF Super Diesel Aditiv, tak su zvědavé jestli to k něčemu bude :D Auto mám přes rok nový a najeto cca 31 tis. km. Dik

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o rok později...

Zdravim moja RS mala vypalovanie cca pri 670 km - dnes najazd 305 000, vypalovanie bolo kazdých 40 km az to skocilo bez vypalovania do nudzaku a skoncilo to na DPF Profi Servis . Zaprícinené senzorom spatneho tlaku spalin a Lamdou.....( potreba vymeny najneskor do 250 000 tisic KM ) výmena a vycistenie DPF, s tym ze motor sa nechcel odblokovat a ani spustit samoregeneraciu ( system BOSH ) až musel dojst panacik z Audi so specialnym programom a urobit odblokovanie cez nejaky bypass.....penazenka zaplakala 910 Eur vratane DPH , na druhu stranu prva jazda po výmene Bratislava - Mnichov 580 km , priemerna rychlost 108 km/h a spotreba 5,6 l na 100 ( pokles asi o 0,8 l )

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...