Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Čau Kully,

 

pokud stale tvůj zajem trvá, soused má novou OII face s AMUNDSENem a má CD s mapou, mohu si ho pujčit a zkusit to vypálit jestli půjde v klonCD nebo tak.

Popřípadně ti to zkusit zkopírovat na tu SD kartu. Mapa zobrazuje velice pekně, vpodstatě stejně jako u COLUMBUSe.

 

Když tak se ozvy.

 

M.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest kuga2009

ČEST.. MÁM ORIGINÁLNÍ SD KARTU NAVIGACE TRAVELPILOT FX DODANOU S KUGOU KOUPENOU V D. MAPY JSOU POUZE NĚMECKO 2009.NABÍZÍM K OVĚŘENÍ FUNKCE NA FORU . V SERVISE MI LEHCE OZNÁMILI. ŽE JE NEZAJÍMÁ ŽE CHCI UPDATE, POUZE MI NABÍDLI K PRODEJI NOVÉ MAPY ZA 10000,-Kč FUJ NEMÁ NĚKDO KLOn MAPY čr ?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
Guest Jakoubek

Ahoj,..pokud někdo máte zájem o navigační mapy pro navigaci Amundsen,..tak mám doma nový originální cd s mapama přímo od škodovky,..mám tu na foru inzerát v bazaru,..tak pokud by někdo měl zájem tak můžu prodat buď cd samotné za 2700 KČ nebo mapy z originálního cd překopírovat ve svém Amundsenovi na pamětovou SD kartu a tu vám za 750 KČ poslat,..

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem si hral s kabelem v aute a zjistil jsem, ze na Amundsena lze pripojit parkovaci kameru. Viz. obr. post-133-1264016340_thumb.png

Pak jsem v adaptacnich hodnotach objevil polozku developer mode, ktera byla nastavena na disable, tak jsem nastavil enable, ale nic jsem nespozoroval. Co ta funkce dela ? post-133-1264016464_thumb.png

Odkaz ke komentáři

Malý seznam:

-Sometimes the OPS sensor field is not correct shown (complete yellow)

-Zielführung zur falschen Home-Adresse (Geokoordinate im Offroad speichern)

-"Navigation wird aktiviert..." forever

-Russian POI category name truncated at 50th Byte with invalid UTF8 character

-Delete all Navi data after Copy - Resume

- Kein Fortsetzen von "Delete all" nach System off

- Modified temperature configuration for high temperature state.

- RNS hängt sich bei Track Mel C auf.

- Falsches OPS-Bild nach Werkseinstellungen Rücksetzen

- HMI freeze nach Speichern eines Ziels in Moldawien

- Text "Wrong FGS!" entfernen

- Carsor steht nach Rücksprung aus Übersichtskarte an falscher Position (Bei

Verifikation MMS 247911 / KPM 5046523 aufgefallen)

- Falsche Daten im Info screen yes 0347

- production diagnosis command fails with reject message from RNS yes 0347

 

+ tlačítko Phone už s hf jednotkou nefunguje jen jako mute....

Odkaz ke komentáři
S rychlostí nemám vůbec problém, jediný, co mi trochu vadí je, že se po každým vypnutí hodí hlasitost navigačních pokynů na defaultní úroveň "6", což je trochu málo.

Co jsem pozoroval, tak hlasitost navigování se po vypnutí a zapnutí nastaví podle max. hlasitosti rádia při zapnutí. Např. mám "onvol" nastaveno na 7, hlasitost navigace mi vyhovuje 8, ale když to znova zapnu, navigační pokyny mám na 7. Řešení: nastavit si hlasitost při zapnutí na 8 (nebo víc).

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...