Jump to content

AMUNDSEN

Recommended Posts

gateway jsem neměnil....

JJ čidla mám přední i zadní zadělaný, na treamu mi to ukazovalo vše ale a amunsenu ne. Takže říkaš jinou jednotku a překódovat.... to by asi šlo... Ted mám nějaké vydaje, tak se do toho budu muset opřít aby to zas bylo vše v cajku...

děkuji za info ( a dik za mail )

Ty mapy prosímtě kde je ulovím?? mě jde hlavně o chorvatsko a slovinsko (ikdyž je to jedna dalnice)

• 1 month later...
Guest Standa007

Ahoj všem, píšete tady, že ochrana map je již prolomená - můžete to prosím přiblížit? :-)

Je možné si odněkud stáhnout mapy / FW a sám to zprovoznit?

Díky moc!

Standa

• 1 month later...

Super, to jsem potreboval vedet. Ted jeste nekde sikovne sehnat Amundsena. Doufam, ze me nekde jeste neceka nejaky prekvapeni v podobe jineho problemu. Neco jako regulace podsviceni u Bolera, kdy existujou dva typy podle toho jestli ma nebo nema senzor svetla.. Prepokladam, ze Nexus ma stejny konektory, takze po vymene gateway by melo stacit vymenit Amundsena za Nexuse, kus za kus.

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zdravim vsetkych. Mam problem s mojou nav.Amundsen (sw,hw 0212,H11) nejde mi prepinat medzi nadhladmi 3d a 2d.Mam tam stale 3d a ani na displeji nemam ponuku "extra" v ktorej by sa to malo prepinat,dava mi to len "menu" a "ukoncit".Za pomoc vopred dakujem.post-4014-1303324846_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Jde nejakym zpusobem nastavit, aby Amundsen pro mapy vyuzival cely obsah pametove karty a ne jen pulku ? Mam 8 GB kartu pouze na mapy, ted je tam 3,9 GB dat a dalsi nejdou nahrat a zbytecne je druha pulka karty prazdna. Kupovat vetsi kartu, u ktere se zase vyuzije jen pulka mi prijde zbytecne

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zatiaľ treba čakat. Najnovší SW pre Amundsen pre radu 02xx je 0235, pre radu 03xx je 0357. Flashovacie dvd by mali mať v priebehu septembra k dispozícii v každom autorizovanom servise. Aktuálna verzia pre Amundsen+ je 0263, flashovacie dvd nie je a zatiaľ nebude.