Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

V autě gateway 1K0..Q, na stole gateway 7N0 ..H

Spojení s UDS jednotkou HF v pořádku. Spojení s Amundsenem nešlo.

 

Na stole se mi podařilo připojit VASem a kódování změnit, ale při opětovném načtení se objevila chyba. Při dalším pokusu a vyčtení kódování byly hodnoty změněné. (2 antény, pouze přední repro atd.)

Přes VCDS se mi do navi nepodařilo dostat v autě ani na stole.

 

Už se mi podobná věc stala u Passatu, kde byla RNS310 z výroby.

Známý to jednou řešil u SII, kde byla navi z výroby.

Chtěl ji dát do Octavie, ale nešlo se mu do ní dostat. Zkusil dát navi zpět do SII a ani tam se do ní nedostal. Dělá v autorizovaném servisu a měl k dipozici VAS i VCDS.

Když už to chtěl vzdát, tak se spojení najednou podařilo.

 

Dost by mě zajímalo proč to Amundsen (RNS310) dělá.

Setkal se s tím už někdo?

Odkaz ke komentáři

Panove, poradte ... jelikoz mi byl ukraden Columbus, dal jsem tam Amundsena, sice anabaze s nemoznosti se s pojit s jednotkou, ale uz to mam ... jeste prosim ... jak to je s pripojenim mikrofonu? Dle dokumentace ma RNS310 pinout stejny jako RNS510, tak proc me nefunguje mikrofon ? Mikrofon vede do RNS310 z nej pak do HF jednotky. U RNS510 to slo, u RNS310 ne ... To u RNS310 musi byt mikrofon primo do HF jednotky?

Dekuji moc za odborne info a hezky den. Dan

Odkaz ke komentáři

Caute.

Je možne niekde na nete stiahnut flešovacie cd na zmenu firmawaru?Mám problem s Amundsenom SW verzia 0351.Problem je taký že ked nahram mapy CZ HU SK na kartu tak sa mi nezobrazuje iba CZ .A ani z cd mi nejde Slovensko.

Odkaz ke komentáři

tak jsem tu opět já a moje nefungující druhá anténa :wallbash:

 

dnes jsem tu anténu zapojil, tzn. bílý konektor z antény jsem prodloužil fakra kabelem a zapojil do tmavě zeleného konektoru prodlužovače dvou antén z rádia (prodlužovač je takový bílý dvojkonektor v rádiu s dvěma tmavě zelenými konektory na druhém konci. Jako anténa 1 je zapojena ploutev na střeše a anténa 2 by měla být ploutev v palubce).

 

A nefunguje to. Přitom j0ska přes diagnostiku povoloval možnost druhé antény. Je možné, že se to po vytažení rádia/navigace z auta (a odpojení napájecího konektoru) samo nastaví na jednu anténu?

 

V přiloženém albu na rajčeti jsou fotky, co to píše v FM monitoru. A občas se mi zničehonic ztrácí signál na rádiu, viz video.

 

http://honza9007.rajce.idnes.cz/Problemy_s_druhou_antenou/

 

Dokáže mi někdo takhle na dálku, prosím, pomoct?

 

Díky Honza

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdravim, mám takový dotaz. Mam OII RS rok. 2007. Koupil jsem ji z originál radiem. Chtěl jsem to vyměnit za Amundsen, ale když jsem ho koupil tak mi nehrálo a v servisu mi řekli že mam nějakej zesilovač pod sedačkou a ten to prý nespustí. Dá se to nějak vyřešit?

Odkaz ke komentáři

Likas7: máš v autě soundsystem? Pokud jo, je třeba to nakódovat a vše by mělo hrát. Soundsystem poznáš např. podle většího počtu reproduktorů v předních dveřích (3ks namísto klasických 2), resp. podle malých plaketek na překrytech repro ;)

ale víc a konkrétně co přesně udělat ti napíšou jiní, mnohem zkušenější uživatelé, kteří to umějí kódovat. Já jsem jen uživatel-posluchač B)

Odkaz ke komentáři

Ahoj,

mám RNS310 a problém s restartem navigace.Po zapnutí se objeví logo a navi se restartne /po cca 5 vtřinách/.Takto stále dokola.

Pravděpodobně se zbortil sw.Máte někdo nějakou radu,jak pořešit tento problém.Pomohlo by přehrátí firmware jako např. u RNS510,kde se to dá přehrátím pořešit?

Mohl by mi prosím někdo poradit s postupem,jak se dostat do servisního menu a vyvolat tak možnost přehrání firmware?

Mod děkuji za každou radu.

Josef

 

RNS 310

 

FD 4009

HW H12

SW 0212

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem se dozvěděl zajímavou věc: mapy 2013 jsou/budou už jen na SDkartě, která má ochranu proti kopírování...

Na dotaz k VW, že tak nebude možné navigovat a přehrávat zároveň hudbu z SD-karty mi přišla odpověď, že na poslech hudby mám přece CDčka :lol:

 

jaj, tak toto mě rozsekalo na cucky... :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Takže mapy budou prodávat už jen přímo na kartě a to pouze na 8GB? To by byl fakt nesmysl. Mně teď 8GB karta bohatě stačí, mapy mi zabírají 3,5GB a hudbu jsem v PC bez problémů dohrál, ale kdyby měly dvojnásobek, tak už by mnoho místa nezbývalo.

Upraveno uživatelem ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...